.

.

Попуст
10 парчиња Куки За Крпи Закачалка За Крпи Држач За Крпи Куки За Крпи За Куки За Бања Монтирани На Ѕид Куки Без Удари Силен Вискозен Капут На Вратата Висечка Решетка З?

10 парчиња Куки За Крпи Закачалка За Крпи Држач За Крпи Куки За Крпи За Куки За Бања Монтирани На Ѕид Куки Без Удари Силен Вискозен

DEN 223.84

Износот
Залиха

Лесна Инсталација : оваа Наметка И Куки за Крпи е многу лесна за инсталирање. Кука за крпи за бања може да се инсталира на различни површини како што се мермер, керамичка плочка, дрво, итн. Модерен Држач За Ѕидни Куки Ви Помага да заштедите простор, да ја одржувате вашата соба уредна!. Стилски Дизајн : Закачалка За Крпи Дизајнирана со чисти линии и современ стил, направете ја вашата бања едноставна и свежа.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, оваа кука за крпи е многу издржлива. Затоа, не треба да се грижите дали ќе паднете. Оваа закачалка за крпи за бања е задолжителна за дома, кујна и бања. Широко Примена : куките За Бања за крпи се совршени за закачување наметки, крпи, капи, капи, чанти, облека, палта, клучеви, луфа, кујнски прибор, четки, костим за капење, бејзбол капи, ремени.Широко Примена : куките За Бања за крпи се совршени за закачување наметки, крпи, капи, капи, чанти, облека, палта, клучеви, луфа, кујнски прибор, четки, костим за капење, бејзбол капи, ремени.Стилски Дизајн : Закачалка За Крпи Дизајнирана со чисти линии и современ стил, направете ја вашата бања едноставна и свежа. Оваа закачалка за крпи за бања е задолжителна за дома, кујна и бања. Инсталирајте ги Овие Куки за Крпи без да му наштетите на ѕидот. Применливи Површини : куката за Крпи е за монтирање на ѕид, А Куката за Палто во Бањата има голема носивост. Затоа, не треба да се грижите дали ќе паднете.Лесна Инсталација : оваа Наметка И Куки за Крпи е многу лесна за инсталирање.Применливи Површини : куката за Крпи е за монтирање на ѕид, А Куката за Палто во Бањата има голема носивост.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи.An нерамна површина може да ја направи ѕидната кука л

DEN 1288.80

Одржување на домашните погодности стилски и елегантен со решетка за палто со повеќекратна употреба...

DEN 1.00

Водоотпорен и отпорен на ' рѓа Совршен за закачалка за крпи во бања или кујна Слушалки Куки...

DEN 3.00

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 0.33

Вкупни димензии : 4 "L x 2" W x 5 " H во бизнисот од 1959 ГодинаКупи со доверба100% гаранција за враќање на парите...

DEN 2.67

Продадени како 1 Двојни хромирани куки на сатенска алуминиумска основа Куките содржат совети за топка з

DEN 1.33

Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

DEN 2.00

Отстранете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо.Држете

DEN 2.00

Тежок Цврст Леан Пеглан со претходно дупчени дупки за лесно монтирање Гроздобер антички шарм дизајн, пр

DEN 296.64

Совршен ѕид кука за дома, канцеларија, кафуле, ДЕТСКИ ЅИДНИ КУКИ висечки палта, капи, чанти и крпи, кои мо�

DEN 0.67

Риба : 17 см*10 см / 6,69"*3,94" Морска ѕвезда : 17 см9,7 см / 6,69"3,82" Широка УПОТРЕБА овие прекрасни куки со тематика н�

DEN 2.67

Многу практичен и лесен за употреба Добар квалитет и сигурен материјал, не е лесен за кршење, долг работ�