.

.

Попуст
2 ПАРЧИЊА Памучна Јака За Кучиња За Мали Средно Големи Кучиња, Симпатична Јака За Кучиња Од Цветна Девојка Со Брава За Брзо Ослободување

2 ПАРЧИЊА Памучна Јака За Кучиња За Мали Средно Големи Кучиња, Симпатична Јака За Кучиња Од Цветна Девојка Со Брава За Брзо

DEN 2.00

Износот
Залиха

●ОДГОВАРА НА ГОЛЕМИНАТА на ВРАТОТ на КУЧЕТО од 9,5 ДО 14 ИНЧИ-Ширината е 0,6 инчи, Мерејќи го вратот на вашето куче-Користете должина на низа за да го измерите растојанието околу вратот на вашето куче ова ќе ви даде најточно мерење. [ВИСОК КВАЛИТЕТ] : *Ткаенина : Секоја јака е изработена со 100% памучна дизајнерска ткаенина, Нудејќи широк спектар на стилови. ● [ПЕРЕЊЕ] : Секоја машна е рачно зашиена и прикачена на јака со помош на еластична лента. тие не можат да се перат во машина. но, може да се отстрани од јаката и да се исплакне со вода и благ сапун. ●Хардвер : токите се направени од специјална силна Пластика, Д-прстените се заварени за голема цврстина и издржливост. ●Убаво и удобно, направете го вашето домашно милениче повеќе блескаво на родендени и секакви забави. * Ако барате специјална јака за кучиња од 2 пакувања, тогаш овие јаки ќе бидат вашиот најдобар избор! Со облека за домашни миленици во стилот на кошула, вашето куче изгледа толку слатко и чудно на забави или прошетки. * Вашето домашно милениче дефинитивно ќе стане завист на соседите и пријателите! Ова е исто така совршен подарок за љубителите на домашни миленици и миленичиња. Параметри на производот : Материјал : издржлива памучна крпа, пластичен Стил : Големина на дизајн на Цвеќе : С 9,5 "врат+14"; ширина 0,6 инчи целна публика : список за пакување кучиња : 2 *Памучна Јака За кучиња Забелешка : Поради рачно мерење, постои грешка од 0,2"-0,5". Ве молиме внимателно измерете ги забавните објекти пред да нарачате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 255.84

/ Клип е лесно да се вклучи и исклучи Bowtie е одвојлив и добро изработен со еластични јамки што ви овозможу

DEN 1188.80

Универзална Големина : двете бандани за кучиња се со иста големина, 53, 3х53, 3х76, 2 / 20, 9х20, 9х30 инчи, погодни з�

DEN 400.00

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 1.67

Боути За Миленичиња Карактеристики светки во боја на виножито Вклучува прикачена бела јака Боути За Ми�

DEN 1.33

Секоја нарачка е исто така поддржана од врвна трајност и квалитет што не може да се победи.Јака за кучињ�

DEN 2.33

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи...

DEN 0.33

Сигурен Материјал : изработени од мек материјал, банданите за кучиња миленичиња дишат, цврсти и не се ле�

DEN 303.84

По Целосно Полнење, Трепкачкиот Модел може да Се користи околу 3 Hours.It Доволно е Да одвоите еден час со ва�

DEN 1.33

Измијте Ја Јаката И Кристалот По Потреба Со Топла Вода И Благ Сапун Лесен, Дише И Пријателски За Кожата М

DEN 0.67

Се вклопува со големина од 915 "и е широка 1" Ibrивотен и смел, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е н

DEN 767.84

Големина на ременот : големина На Ременот : големина на Вратот 4560СМ(17,523,5"), големина на Градите 6585СМ(2634")...

DEN 271.36

Повеќе Модерни Бои : овие бои на јаки вклучуваат смарагдно зелена, паун розова, жолта и розова розова Ние

DEN 1.67

Кожа со полно зрно Должина : 14 до 40инчи Ширина : 1инчен Бои : црна, кафеава, тен, розова, бела Месинг плочи Н�

DEN 657.60

Ловците поседуваат уникатен дизајн Силен, издржлив најлон Мека подлога Со олеснување на повлекување...

DEN 103.84

УДОБНОСТ ПРИ НОСЕЊЕ : Моето Семејство мисли на среќата на вашето куче, правејќи јака што е пријатна за но

DEN 3.00

Медиум со големина одговара на кучиња со врат од 14 инчи Овој празничен црвен, бел и розов додаток за кучи

DEN 3279.36

Кожна ткаена јака за кучиња, обука за одење на кучиња златен ретривер Материјал : вистинска кожа и бакар�

DEN 2.00

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење...

DEN 342.88

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 342.88

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 0.67

Вратот 12 "16", Ширина 5 / 8", Големина Мала; Јаката не се протега, ве молиме проверете дали оставате само 2 прс�