.

.

Попуст
Ацо-УИНТ 2 Пакет Цветни Ленти За Глава За Жени, Нелизгачки Заврзани Ленти За Глава Антуриум За Женска Коса, Широки Ленти За Глава Валентин Ленти За Коса Додатоци За Ж

Ацо-УИНТ 2 Пакет Цветни Ленти За Глава За Жени, Нелизгачки Заврзани Ленти За Глава Антуриум За Женска Коса, Широки Ленти За

DEN 0.33

Износот
Залиха

HD Печатење И Елегантно : нашите ленти за глава се завиткани со удобна ткаенина во печатење со антуриум, што е растегливо и удобно за носење. Едноставен и дарежлив во дизајнот, само чувајте го уникатниот вкрстен јазол, изменете го лицето во голема мера и истакнете ги вашите деликатни црти на лицето. Направете Голема Помош Кога Вашата Коса Е Во Неред : не само долга или кратка коса, туку и виткана коса или права коса, овие модни ленти за жени се совршени за сите потреби за стил на коса и ќе ја одржат вашата коса во добра состојба кога се шминкате или само се одмарате дома. Толку Многу Натпревар Идеја : Земете 2 парчиња врвни ленти за јазли во едно пакување! Цврста боја и едноставен дизајн на јазол за да одговараат на вашите различни тимови. Овие турбански ленти за глава не само што ве одржуваат прекрасен изглед на модата, туку и прават одлична работа кога сакате направете брз стил на коса. Пријателски за Вашите Уши : Нашите цветни ленти за коса за женска коса се многу растегливи и меки, лесно можете да ја прилагодите за да одговара на вашата глава и не грижете се дека ќе ви наштети на главата бидејќи ги има влошките на крајот за да ги заштити вашите уши. Само слободно носете го цел ден без никакви болки. Разновидни Ленти За Глава : Нашите цветни ленти за жени не се само за едноставно носење, туку се погодни и за секакви прилики, како забави, свадбена церемонија, фотографија или само за секојдневно носење, тоа е исто така прекрасен подарок за вас на некој што го сакавте На Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Божиќ итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Огромната еластичност може да се протега до 11,8 инчи, што може да се прилагоди на секоја форма на главата.

DEN 127.84

Прилагодлива лента за глава : може да се прошири за да одговара на вашето бебе што расте Материјал погод�

DEN 1.67

Жените Слугинката Косплеј Костим Дневна Чипка Возбуда Боукнот Украсени Лолита Коса Додатоци...

DEN 0.33

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 парчиња главна Боја На главата : Како Што Покажува Сликата

DEN 3.00

Различни бои и стилови за избор Лесен за носење, удобен за носење и нема да ја закачи косата...

DEN 168.00

Големина : околу внатрешниот дијаметар : 5,2 см, Висока : 4 см тежина На Производот : 45гр Боја : Сребрен Матер

DEN 55.84

Шифон / Најлон Произведено во САД и Увезено Точка : пар На Мојот Лело една големина меки и женски цветни

DEN 3.33

Кога го миете лицето, шминкате и вежбате, брановидната лента за глава ќе ја држи косата подалеку од ваше�

DEN 98.56

Пат Пелена Покривка За Новороденчиња За Девојчиња Лента За Глава За Девојчиња Лак За Девојчиња Турбан Л

DEN 159.84

ВОВЕД ВО БРЕНДОТ : Ако сакате да рефундирате, ве молиме чувајте го оригиналното пакување и испорака што

DEN 103.84

WLLHYF Роденден Круна За Жени, Роденден Кралица Лента За Глава Кристал Коса Бенд Роденден Појас Дијадеми З�

DEN 2.67

Спирминт Бебе Облека Девојка Подарок За Бебе Девојка Бебе Лак Ленти Бебе Лак Бебе Пад Лак Деца Лак Дете �

DEN 3.33

Стоиме на она што го продаваме, ако оваа роденденска кралица тиара се излупи од букви или дијаманти, ќе в