.

.

Попуст
Свадба Тиара За Невеста Кристални Дијадеми и Круни За Жени Кралска Кралица Краун Лента За Глава Принцеза Тиара Глави За Роденденска Матурска Натпреварувачка Заба?

Свадба Тиара За Невеста Кристални Дијадеми и Круни За Жени Кралска Кралица Краун Лента За Глава Принцеза Тиара Глави За Роденденска

DEN 239.84

Износот
Залиха

Со едноставен и елегантен дизајн направете го погоден за секоја пригода што ја посетувате. +Обложен со неверојатни кристали и пенлив кристал, издржлив тврд метал.Оваа свадбена дијадема е елегантна и прекрасна круна направена од кристал, кристал. Тие се доволно цврсти, изгледаат прекрасно дури и со времето поминато. Не двоумете се да го добиете токму сега! Се на се, Вашето Височество наскоро ќе порасне од овој ред!. Покрај тоа, тој е исто така одличен избор за подарок за роденден на членот, подарок за годишнина, подароци за деверуши, Ден на Мајката, божиќен подарок. +Пенливи додатоци за коса, совршени за Роденден, Божиќ, Породилни Пука, Тушеви За Бебиња, Доаѓање Дома, Свадба, Ноќта на Вештерките, Нова Година, Денот на Вљубените, Матурска Забава, Забава со Костими.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Стоиме на она што го продаваме, ако оваа роденденска кралица тиара се излупи од букви или дијаманти, ќе в

DEN 3.00

Хипси Широките Прилагодливи Хипси Xflex Ленти се спандекс ленти за глава кои се растегливи и се проширува�

DEN 3.33

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Отстранлив симпатичен жичен дизајн на уши од зајаци, може да се користи како нормални �

DEN 1088.00

1.Материјал : Чипка и Бисер, Акрилна Мушка, Ткаенина, Еластична Што е меко, удобно и пријателско за вашата

DEN 55.84

Шифон / Најлон Произведено во САД и Увезено Точка : пар На Мојот Лело една големина меки и женски цветни

DEN 279.84

Материјал : Легура,Кристал, Бисер Големина : приближно 2,56 инчи во висина, 5,5 инчи во дијаметар.( висина 6,5 с

DEN 483.20

Дефинитивно изгледате прекрасно во нив во секојдневна пригода, ја зголемувате самодовербата и перформ�

DEN 0.67

Материјали : кристален кварц Пакет : 1 парче кристална круна, приближно 5 инчи во ширина, 1 парче невеста г�

DEN 84.64

Материјал на производот : 100% Силикон За Храна Боите може да постојат мала разлика поради различни екран�

DEN 2.00

МАТЕРИЈАЛИ : Еластични ленти со Роза,Каранфил,Полигонални цветни лакови;Комплет од 8 избрани бои бутик л