.

.

Попуст
Adapter Bestch AC/DC за Jensen 2412 JE2412LED 24 2612 JE2612LED 26 JE2612LEDRTL LED LCD TV HDTV HD DVD комбо за вклучување на кабел за напојување PS Chable Mains PSU PSU PSU PSU PSU PSU PSU PSU PSU

Adapter Bestch AC/DC за Jensen 2412 JE2412LED 24 2612 JE2612LED 26 JE2612LEDRTL LED LCD TV HDTV HD DVD комбо за вклучување на

DEN 68.16

Износот
Залиха

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Adapter Bestch AC / DC за Jensen 2412 JE2412 LED 24 "2612 JE2612 LED 26" JE2612 LERDRTL LED LCD TV HDTV HD DVD комбо Префрлување на електрична енергија Кабел за напојување PS CHALGE MEANS PSU.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1320.00

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1.33

Безбедносен дизајн и се во согласност со UL сертификација Широк опсег на напон на внесување, стабилен и п

DEN 0.33

Перформанси, безбедност, сигурност Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури з

DEN 2.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.67

Полнач за замена на автомобили HQRP® со две независни излезни DC приклучоци; Влез : 12 V DC; Излез : DC 12 V, 2 A ;...

DEN 1.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 751.84

Стабилност : Стабилизирајте ја врската за да спречите исклучување или неуспех како резултат на напнато�

DEN 3.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 630.40

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1200.00

Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на тастатурата LK130�

DEN 103.68

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 207.84

Компатибилен со : HP XP601 AA#ABA XP601 AA PAVILION 2211 X X22 LED 2211 F 2211 F 2211 X X22 LV876 AA#ABB LV877 AA#ABB LED 21.5 A4 A DC12 V 3330 MA 3500 MA 4000 MA 12 Во од�

DEN 11.04

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 359.84

Тоа ги исполнува и ги надминува сите стандардни безбедносни стандарди, карактеристики, карактеристики

DEN 1.33

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; UL наведен; Влез : 100240 V AC; Излез : DC 6 V, 1 A ; Безбедносни карактеристик

DEN 0.67

Samsung CF390 CF391 CF396 CF398 Series 22" 24" 27" 32" Curved Screen LEDLit FHD Monitor Samsung CF390 CF391 CF398 , MODELS : (C22 F390, C24 F390) P,N : C27 F390 FHN , LC22 F390 FHXZA , LC24

DEN 0.67

Одличен квалитет на бренд нов адаптер за напојување со струја Ова е моќен адаптер за напојување кој обе�

DEN 3.00

✎ОВЕТНА КОНСТИНСТВО ✎ : Нема напонски флуктуации при напојување, за време на пренесување, примање или и

DEN 2.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 137.44

Излезот на адаптерот Zukun AC е 5v2a, ве молиме проверете дали излезниот напон на вашиот електричен апарат е 5

DEN 2.67

? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100240 V 50 / 60 Hz Покр

DEN 271.84

1 Канал звук на звук на звук на домашни театар HWJ551 HWJ551 / ZA HWJ551 / ZK HWJ551 / XA HWJ551 / XU HWJ551 / XZ HW J551 / EN HWJ551 HWJ355 / ZA HWJ355 /

DEN 404.80

Висока брзина (5 FT) 2.0 USB кабел OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за заштита на из

DEN 3.33

Влез : AC 100240 V 50 / 60 Hz; 2.0 A излез : DC 24 V 8 A 192 W MAX Побрзо полнење од 24 V / 1 A, 24 V / 1.5 A, 24 V / 1.8 A, 24 V / 2 A, 24 V 3 A, 24 V4 A, 24 V5 A...