.

.

Попуст
Замена на адаптерот за адаптер 5V AC/DC за AOMAIS модел Aomais GO Bluetooth звучници водоотпорен преносен 30W безжичен звучник EPJ009066 5VDC 2000MA DC5V 2A 5.0V 2.0A Полнач

Замена на адаптерот за адаптер 5V AC/DC за AOMAIS модел Aomais GO Bluetooth звучници водоотпорен преносен 30W безжичен звучник

DEN 3.00

Износот
Залиха

Замена на адаптерот за адаптер на AMOAIS Model : Aomais Go Bluetooth звучници водоотпорен преносен преносен / отворен 30 W безжичен стерео звучник EPJ009066 5 VDC 2000 MA DC5 V 2 A 5.0 V 2.0 A 2,0 A Префрлување на електрична енергија Кабел за напојување ПС 240.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

OCP : Над струја за заштита на излезот Во одлична работна состојба OCP : Над струја за заштита на излезот...

DEN 1.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33

Перформанси, безбедност, сигурност Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури з

DEN 784.00

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 234.56

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 0.67

Замена на HQRP® AC адаптер плус четка за чистење HQRP®; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 15 V, 0,36a ; Безбедносни карактерис

DEN 2.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1118.40

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

DEN 2.33

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 3.33

Adapter wallид AC адаптер за приклучок на HQRP® PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 5 V ; Безбедносни карактеристи�

DEN 0.67

Одличен квалитет на бренд нов адаптер за напојување со струја Ова е моќен адаптер за напојување кој обе�

DEN 3.00

✎ОВЕТНА КОНСТИНСТВО ✎ : Нема напонски флуктуации при напојување, за време на пренесување, примање или и

DEN 1320.00

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 207.84

Влезен напон : 100 V240 V 50 / 60 Hz Безбедност и издржлива : Ниво VI енергетска ефикасност Заштита на пренапон и к�