.

.

Попуст
Кутија За Прстен За Накит Пак За Предлог За Свадбен Ангажман Мажи Жени Луксузна Текстура Кожа Надворешен И Сатенски Врвен Материјал Бела Боја Накит Држач За Подаро

Кутија За Прстен За Накит Пак За Предлог За Свадбен Ангажман Мажи Жени Луксузна Текстура Кожа Надворешен И Сатенски Врвен Материјал

DEN 1.67

Износот
Залиха

Надворешниот материјал со луксузна текстура од кожа ја прави оваа прстенеста кутија да изгледа побогата и елегантна (Накитот не е вклучен). БОГАТА Бела Кадифена И сатенска Внатрешност Ја комплиментира оваа прстенеста кутија за секој дизајн на накит, за венчални прстени, за машки прстени, дамски прстени и многу повеќе. ПОШИРОКИОТ слот за прстен го прави совршеното место за складирање на тој специјален прстен долго откако вашиот љубовник ќе каже да, може да се користи и за машки прстен. ЦВРСТАТА конструкција на мувла додава поголема издржливост. ПРОФЕСИОНАЛНА фабрика за пакување накит директен веледрогерија ВО САД и Канада, гарантираме дека секој производ се залага за најдобар квалитет на пазарот. Ние сме професионални накит пакување веледрогерија ВО САД и Канада. Ние гарантираме секоја кутија и дисплеј купени од нашата продавница се залага за најдобар квалитет на пазарот. Овие кутии за прикажување прстени се направени со висококвалитетни надворешни и внатрешни материјали . Ние користиме цврста градежна мувла за да се осигураме дека кутиите не се кршат лесно. Прекрасната бела кадифена внатрешност и сатенскиот врвен материјал ги прави прстенестите кутии да одговараат на сите парчиња накит. Премиум богатиот надворешен материјал ги прави елегантен изглед. Квалитетни кутии за накит се за детали, ние се грижиме за сите детали за нашите производи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 785.60

● ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите ● БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМ

DEN 163.20

Ова е мојата девојка, ќерка, сопруга, пријател, раѓање, годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката е �

DEN 2.00

Направете ја масата за облекување убава со нашето Место На Кутијата За Накит од Пеперутка...

DEN 14554.08

Внатрешноста е изработена од кадифе со меки монистра за дополнителна заштита на накитот Добрите спомен

DEN 319.84

УКРАСЕНИ : страните се кристални и на врвот поставува убава пеперутка со накит УПОТРЕБА : Убава Како дек�

DEN 0.33

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив...

DEN 2.67

Идеален за чување накит, вклучувајќи нараквици, обетки, прстени, ѓердан и други скапоцени спомени каде и

DEN 479.84

ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души

DEN 1203.20

Затворање на патент Лесен и Удобен За Носење : големината на кутијата за накит за патување е прибл...

DEN 719.84

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 255.84

● Заштита од сунѓер : заштитете го вашиот накит Дизајн : } панел поддржува : нема лесно да се притисне деф�

DEN 3.33

; Постојат 2 отстранливи партиции, кои можат слободно да се модифицираат според големината на вашите пре

DEN 2.33

Кутија за дијамантски Ситници : Погодна За чување обетки, прстени, глуждови, ѓердани итн Кутија за ситни�

DEN 3.00

Стп Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетна стп кожа, водоотпорен и отпорен на абење, лесен за

DEN 1.33

Со брава, кутијата може да го чува вашето богатство толку безбедно што немате грижи дали ќе го изгубите..

DEN 2.00

осветлена кутија за прстен Тоа е совршен организатор за вашиот предлог прстен, веренички прстен, венчал

DEN 1.00

Кликнете на" Посетете Ја Продавницата МУУЏИ " погоре за да ја посетите нашата продавница и да ја видите н

DEN 271.84

Пкм кутијата за Ситници Од Тиква Е изработена од висококвалитетна Легура и керамички материјал, издржл�

DEN 3.00

1 КУПИ ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ ПРВО ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОВИЕ ТОЧКИ 2 ФОТОГРАФИИТЕ СЕ СОПСТВЕНА ДЕФИНИЦИЈА НА ПРЕДМЕТО

DEN 351.36

Материјал : стакло Димензии : 9,45 х 3,5 х 3,3 Инчи Избришете ја со влажна крпа Безбедно чувајте ги сите ваши н�

DEN 3.33

Погодно е за патување, патување, викенд патување или службено патување Мека Лагер таа е наредена со мека

DEN 325.92

Случајот за складирање на фиоки е изработен од врвен материјал и одлични процеси и цврст Кутијата со по�

DEN 880.00

МатеријалДрво / Дрвени Садови 13 х 10 х 22 см Тип : Накит Фиока Градите Тема : Традиционални Рачно насликана

DEN 2.67

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

DEN 3.00

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 559.84

Време на производство : 35 работен ден време на Испорака : 35 работен ден ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ �

DEN 1.00

Октагон држи еден прекрасен свадбен веренички прстен направен со кадифе со фин квалитет Совршен за сва�

DEN 1164.80

Дизајн на преклопување : кога повеќе прегради и функции се преклопени и складирани едни со други, можете

DEN 2.00

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи

DEN 559.84

Време на производство : 35 работен ден време на Испорака : 35 работен ден Кабелскиот синџир мери 18 инчи со п