.

.

Попуст
Medicalгдн Медицински Капачиња За Жени Со Копчиња Долга Коса, 6 Парче Прилагодливо Работно Капаче, Зимски Лисици

Medicalгдн Медицински Капачиња За Жени Со Копчиња Долга Коса, 6 Парче Прилагодливо Работно Капаче, Зимски Лисици

DEN 0.67

Износот
Залиха

Една големина најмногу одговара - овие капачиња со копчиња се еластични и прилагодливи, можете да ги прилагодите за добро да одговараат на вашата глава, една големина е погодна за луѓе со различни фризури и типови на глави во различни индустрии. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Торбичка за опашка-капачињата за чистење на опашката се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни Чувајте ја вашата долга, густа коса под обвивки со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на опашката. Тоа е најкласичното задно капаче за самоврзување дизајнирано за секојдневниот живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Затворање на повлекување Миење Раце Само Технологијата најк Аеробил к�

DEN 2.00

Дизајнот на везеното знаме додава чувство за стил што е суптилно.100% Памук; 95% Полиестер, 5% Полиуретан Без

DEN 3.00

Карактеристика : Брава За прилагодување На Дизајнот, можете да ја прилагодите големината на шапката Зат

DEN 93.12

100% памук Увезени Машинско Перење Големина : 29Х25СМ 1пц Шапка Кул, Модерен, Добар Избор За Да Излезете Надв�

DEN 190.40

100% памук 进口 Затворање на бравата Машинско Перење лметеријал : 1 стил Вратете Ја Америка Трамп 2024 Шапка80%

DEN 628.32

100% Полиестер Увезени Предвремено затворање Миење Раце Само Висококвалитетна Памучна Мешавина : лесна и

DEN 2.33

Работно Капаче со лента за пот : лентата За пот На Заштитната капа на челото може да ја апсорбира потта, ш

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 287.84

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Прилагодлива метална тока Предзакривена и шестпанелна ко

DEN 1112.00

Добредојдовте ВО кбетос, компанија за облека за глава која има за цел да одговара на секоја глава Основа

DEN 2.67

80% Акрилик, 20% Волна Предвремено затворање Миење Раце Само Оригинален Flexfit Бренд Премиум Квалитет Snapback К�

DEN 191.68

ПРАКТИЧНИ РАБОТНИ КАПАЧИЊА : Буфантните капи со копчиња од двете страни се дизајнирани да ги постават р�

DEN 0.67

Пол : Неутрален[Материјал]Памук,Тој е Многу Мек, Удобен.[Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактив

DEN 674.72

100% памук Затворање на ременот Миење Раце Само Една големина (прибл 5459 см), прилагодлива големина, Матери�

DEN 239.68

Машинско Перење Работни капачиња со копчиња и лента за пот, вградена лента за пот преку челото, која мож�

DEN 1.00

100% памук Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Една Големина, Возрасни Одговара Летна Крема За Сон