.

.

Попуст
Нежно Мјаукање 3 Парчиња Беж Девојче Симпатична Коса Ленти Лак Ленти За Глава Бел Цвет Круна За Глава

Нежно Мјаукање 3 Парчиња Беж Девојче Симпатична Коса Ленти Лак Ленти За Глава Бел Цвет Круна За Глава

DEN 0.67

Износот
Залиха

Полиестер, Памук. Погоден за 0-3 години бебиња. Обем на главата во рамките на 50см (19,7 инчи). Материјал : памук и полиестер. Пакет : 3х влакна. Удобно одговара на доенчиња, мали деца, постари деца совршено за вашето растечко дете!. Совршено за вашите новородени фотографии. Одговара на секоја сезона(Пролет, Лето, Aut , Зима), вашите бебиња ќе имаат лак за да одговара на секоја облека. Овие ленти за глава се совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Туш За Бебиња, Подароци За Бебиња, Божиќ, Семејна фотографија, празник!. Бродови од Хонг конг. Еластичната лента за глава одговара на повеќето бебиња од новороденче до дете. Тие се доволно меки за новороденчиња, но сепак доволно растегливи за удобно да одговараат на доенчиња, мали деца, постари деца, па дури и некои возрасни. Најдобар избор за доенчиња, мали деца, нови родители и баби и дедовци, тушеви за бебиња или за какво било изговор Како Роденден На Детето, Денот на Вљубените, Годишнината или Божиќ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Отстранлив симпатичен жичен дизајн на уши од зајаци, може да се користи како нормални �

DEN 3.33

100% Полиестер Увезени Пакетот Вклучува : 1 парчиња Лента за Коса Повод : Туш За Бебиња,Прв Роденденски Под�

DEN 0.67

Материјали : кристален кварц Пакет : 1 парче кристална круна, приближно 5 инчи во ширина, 1 парче невеста г�

DEN 0.33

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 парчиња главна Боја На главата : Како Што Покажува Сликата

DEN 1144.00

(Денешните Зделки Голема ПромоцијаКупете 1 Заштедете 5%, Купете 2 Зачувајте 10%, Купете 3 Зачувајте 30% на 1, К�

DEN 2.67

Материјал : кристал, легура и кристал Невестинската глава е погодна и за жени и девојки кои носат на свад

DEN 0.33

100% Крпа Увезени Материјал : Крпа Светла Боја Облекување На Вашето Мало Бебе Повеќе Симпатична...

DEN 84.64

Материјал на производот : 100% Силикон За Храна Боите може да постојат мала разлика поради различни екран�

DEN 1427.20

Најлонски МатеријалМатеријалот Е Изработен Од Мек Најлон, Тие Се Многу Растегливи Еластичната Лента За

DEN 1.00

неткаени ткаенини Само Суво Чисто ЛЕНТА ЗА ГЛАВА НА ИРВАСИ : Изработена од материјал, лесна и безбедна Б�