.

.

Попуст
Нижни Новгород Русија Национален Симбол Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Нижни Новгород Русија Национален Симбол Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

DEN 377.60

Износот
Залиха

Диитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот. Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење.;- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Количина на пакување : 1 х ножици за Нокти. Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker.- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесен за чистење. Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи)Класификација : Приврзок За Клучеви, Отварач, Машинка За Нокти Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви. Телото и сечилата на клипер се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1017.60

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 2.00

Професионална фризура, полирана површина, отпорна на абење, педантна изработка, добра острина, умерена �

DEN 0.67

Герномски дизајн на телото 360 ° Глава без алатки Сетрабилно активирање на брзината Сеф зафат, удобен за �

DEN 307.20

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�

DEN 287.84

Суштински Додаток За БерберисНожиците за Коса се суштинска алатка за домашна фризура, овие ножици прав�

DEN 2.00

Тие се отпорни на корозија, без оцрнување и имаат висока завршница на огледалото.Тие се отпорни на короз

DEN 1.67

Пакет Листа 1 х Решетката 2 х Морон КарактеристикиГолемина : 20, 50Х14, 00Х5, 50см / 8, 06Х5, 50Х2 фискар ТРАНСПАРЕНТН

DEN 319.84

Чисти, прецизни парчиња може да се постигнат со ножици за кучиња ТОМБРО Дали сакате да му дадете преуред

DEN 415.84

Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против л

DEN 1.67

[Трајни] Споредба со пластични рачки за кујнски ножици Нашите сите ножици со метално месо се изработени

DEN 148.32

Домашен ножици : Солиден и лесен за употреба Не'рѓосувачки челик Пакетот вклучува 1 X Карактеристики на н

DEN 191.84

Полиестер Материјал за миење Материјал : 98% полиестер +2% спандекс Една големина најмногу се вклопува : Од

DEN 0.67

Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker Силни, пре�

DEN 332.80

Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро користејќи искуство Со добра изработка, не е �