.

.

Попуст
Сакам Курви1 Облека За Глава Унисекс Спортски Ленти За Пот Истегнете Ленти За Коса Нелизгачки Ленти За Глава За Јога Трчање Велосипедизам Тренинг Спа Фитнес Голф К?

Сакам Курви1 Облека За Глава Унисекс Спортски Ленти За Пот Истегнете Ленти За Коса Нелизгачки Ленти За Глава За Јога Трчање

DEN 483.20

Износот
Залиха

Дефинитивно изгледате прекрасно во нив во секојдневна пригода, ја зголемувате самодовербата и перформансите.Држете ги очите подалеку од пот, исцедете ја влагата и исушете ја брзо. Истегнете, дишете, меко и испотено.Лесно и практично : се чувствувате како да не носите ништо. Бидете Свои И Бидете Уникатни : Нашите Ленти за Глава се разноврсни и стилски, доаѓаат во различни бои за да одговараат на вашата облека. Не мора повторно да ги прилагодувате на секои неколку минути, што е досадно.Држете ги очите подалеку од пот, исцедете ја влагата и исушете ја брзо. Нежно за Вашата Кожа И Коса : Се Одликува со растеглив материјал кој одговара на повеќето големини на главата, овие ленти за потење се удобни и лесни што заборавате дека воопшто ги носите.Една Големина : ширина-15ин. Нежно за Вашата Кожа И Коса : Се Одликува со растеглив материјал кој одговара на повеќето големини на главата, овие ленти за потење се удобни и лесни што заборавате дека воопшто ги носите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 239.84

Материјал : Легура, Кристал, Бисер Големина : Големина : приближно 1,38 инчи во висина, Долга 14,96 инчи.( Висин

DEN 1607.68

Материјал : крпа Стил : Јапонски и корејски Шемата на бои е многу западна, а лакот е уште еден стил...

DEN 159.84

ВОВЕД ВО БРЕНДОТ : Ако сакате да рефундирате, ве молиме чувајте го оригиналното пакување и испорака што

DEN 172.64

Задебелениот дизајн на сунѓер визуелно ја зголемува круната на черепот и ја издува косата...

DEN 279.84

Материјал : Легура,Кристал, Бисер Големина : приближно 2,56 инчи во висина, 5,5 инчи во дијаметар.( висина 6,5 с

DEN 2.00

100% Полиестер Увезени Изработени Од Супериорна Памучна Мешавина Мека И Удобна За Носење Ве молиме Дозво�

DEN 3.33

Огромната еластичност може да се протега до 11,8 инчи, што може да се прилагоди на секоја форма на главата.

DEN 1.67

Девојки деца Ноќта на Вештерките Ленти За Глава : лакови за коса со обрасци со тематика За Ноќта на Веште

DEN 0.33

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 парчиња главна Боја На главата : Како Што Покажува Сликата

DEN 2.33

Вкупна Количина : ќе добиете 4 парчиња додатоци За Костими За Денот На Свети Патрик, вклучувајќи 2 парчињ�

DEN 98.56

Пат Пелена Покривка За Новороденчиња За Девојчиња Лента За Глава За Девојчиња Лак За Девојчиња Турбан Л