.

.

Попуст
Техничка прецизност замена за Infocus SP-LAMP-076 LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица

Техничка прецизност замена за Infocus SP-LAMP-076 LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица

DEN 2925.60

Износот
Залиха

Замена за Infocus SP-LAMP-076 LAMP & HOUSING Projector Projector TV LAMB BULK. Единица по продажба : 1. Замена за Infocus SP-LAMP-076 LAMP & HOUSING Projector Projector TV LAMB BULK. Единица по продажба : 1. Замена за Infocus SP-LAMP-076 LAMP & HOUSING Projector TV-ламба Сијалица Оваа ставка не е произведена од Infocus.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

DEN 0.33

Применлив проектор и алтернативен број на дел од ламбата : D803 W, D803 W3 D, D805 W, D805 W3 D, D910 HD, H1185 HD Собрание со ор

DEN 1080.48

Висока осветленост 25 W Z ES Led Диоди Прилагодлив дизајн на зрак за прецизна оптика Реверзибилен дизајн на �

DEN 1.00

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

DEN 0.67

Моќност : 24.0 Тежина на пакетот : 1,5 килограми Димензии на пакетот : 5,5 Л х 5,5 Ч х 5,5 В (инчи) Земја на Потекло :

DEN 0.33

Собрание за замена на проекторот Sony VPLFH35 со оригинална сијалица OEM внатре Собранието има оригинална сиј�

DEN 3.33

Замена за Arclite / UHR LM6030 Projector TV ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Arclite / UHR LM6030 Projector TV ламба с

DEN 687.84

? Lifeивотниот век на ламбата Carsn приближно 2000 часа и 120 дена гаранција ? Тоа е лесно и брзо за вашата инстал�

DEN 508.96

Замена За М3 СО КРИЕШЕ H / L ГОДИНА 2006 МАГЛА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 1 Замена За М3 СО КРИЕШЕ H / L ГОДИН�

DEN 2.67

Фит : Бмв Е39 Е53 Е60 Е61 Е63 Е64 Е65 Е66 5 6 7 Серија Х3 Х5 (одговара Само на моделот е60 пред ЛЦИ пред 2007 година)...

DEN 780.16

Осветленост на лумените од 2000, 4500 часа животен век, подолг животен век во режимот Еко Совршено се совпаѓ�

DEN 399.84

Технологија за Дисипација на топлина : : Најнова технологија двонасочна дисипација на топлинатоплински

DEN 1.00

Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за куќиште, се напојува со OSRAM PVIP оригинална ориг�

DEN 212.80

Заменски магичен готвач CTB1925 DRQ Сијалица Заменува магичен готвач 8009 сијалица Загарантирана иста голема

DEN 0.33

View Sonic RLC 078 Projector Lamp Светилка за проектор Гаранција Сите додатоци за ламби (освен ако не е поинаку наведе�

DEN 479.84

Две светилки по нарачка Дизајниран само за употреба на магла Одговара : Н10 9145 9140 9050 9155...

DEN 1.67

Замена за APO PMVS023 ТВ ламба на проекторот Единица по продажба : 1 Замена за APO PMVS023 ТВ ламба на проекторот...

DEN 527.84

Тип : Eworldlamp со голема количина ТВ ламба со сијалица со куќиште за замена Lifeивот на ламби : Околу 2000 часа...

DEN 2.67

осигурајте се дека се соочува на вистинскиот начин Притиснете ја рачката надолу; Чувајте го чист...

DEN 1023.68

GENTLENT Вметнете ја новата ламба Com Компатибилен проектор : За Hitachi CPWU8460 Hitachi CPX8170 Hitachi CPWX8265.☀Rembam Сите артикл�

DEN 2.00

Замена за остар XGNV6 XU Светилка за ламба и куќиште за куќиште Единица по продажба : 1 Замена за остар XGNV6 XU С

DEN 1.67

Цврсто Обложена Поликарбонатна Предна Леќа Палка Машински Алуминиумски Рамки Цврсто Елоксирано И Обло

DEN 1119.84

●1 : 1 Шема На Зрак ● БЕЗЖИЧНИ LED светилки H11 СО совршена шема на зрак, заптивната Светлина H11 led светлото н�

DEN 2.33

Сијалица со куќиштето Сијаличка за замена на телевизиската серија на економија Aurabeam Ова е LAMPL серија на

DEN 692.64

Замена ЗА КОМАНДАНТ ГОДИНА 2006 ФАРОВИ ВИСОКО СВЕТЛО Единица по продажба : 2 Замена ЗА КОМАНДАНТ ГОДИНА 2006