.

.

Попуст
Замена Светилка Собранието Со Оригинален Оригинален ОЕМ Сијалица Внатре ЗА PANASONIC ET-LAV400 Проектор

Замена Светилка Собранието Со Оригинален Оригинален ОЕМ Сијалица Внатре ЗА PANASONIC ET-LAV400 Проектор

DEN 3198.24

Износот
Залиха

СОВЕТСКИТЕ Светилки користат само оригинални светилки ОД производителот оем внатре. СОВЕТСКИТЕ светилки единиците за домување се направени од издржливи и висококвалитетни материјали и гарантирано ќе се вклопат правилно. Оваа светилка ќе ги исполни оригиналните стандарди за квалитет и перформанси на производителот. Траете 3 пати подолго потоа Генерички светилки! Подобра Сигурност, Посветла Слика, Подолготрајна. Светилка Дел Број : ЕТ-ЛАВ400. 180 Дена Гаранција. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. СОВЕТСКИТЕ Светилки користат само оригинални светилки ОД производителот оем внатре. СОВЕТСКИТЕ светилки единиците за домување се направени од издржливи и висококвалитетни материјали и гарантирано ќе се вклопат правилно. Оваа светилка ќе ги исполни оригиналните стандарди за квалитет и перформанси на производителот. Траете 3 пати подолго потоа Генерички светилки! Подобра Сигурност, Посветла Слика, Подолготрајна. Светилка Дел Број : ЕТ-ЛАВ400. 180 Дена Гаранција. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. СОВЕТСКИТЕ Светилки користат само оригинални светилки ОД производителот оем внатре. Нашите станбени единици се направени од издржливи и висококвалитетни материјали и гарантирано ќе се вклопат правилно. Оваа светилка со домување ќе ги исполни оригиналните стандарди за квалитет и перформанси на производителот. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, испратете го производот назад во рок од 30 дена за целосна гаранција за враќање на парите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1080.48

Висока осветленост 25 W Z ES Led Диоди Прилагодлив дизајн на зрак за прецизна оптика Реверзибилен дизајн на �

DEN 2.67

Уличните знаци и линиите за боја може јасно да се видат, дури и во лоши временски услови.Ултрафокусирани

DEN 2925.60

Замена за InfocSPLAMP076 LAMP & HOUSING Projector Projector TV LAMB BULK Единица по продажба : 1 Замена за InfocSPLAMP076 LAMP & HOUSING Projector Projector

DEN 511.84

Светилката за замена вклучува : генеричко куќиште компатибилно Со ПРОЕКТОРОТ Mitsubishi WD65833висококвалитет

DEN 264.00

View Sonic RLC106 Замена на проекторот за замена за View Sonic Pro9510 L, Pro9520 WL, Pro9800 Wul проектори View Sonic RLC106 Замена на прое�

DEN 780.16

Осветленост на лумените од 2000, 4500 часа животен век, подолг животен век во режимот Еко...

DEN 640.00

Замена за Zeiss 3049779035 LAMP и модул Проектор ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Zeiss 3049779035 LAMP и м

DEN 0.33

Замена за YODN / DNGO / GLORY GLH289 LAMP & HOUSING PRONECTOR TV LAMB Единица по продажба : 1 Замена за YODN / DNGO / GLORY GLH289 LAMP & HOUSING PRO

DEN 527.84

Тип : Eworldlamp со голема количина ТВ ламба со сијалица со куќиште за замена Lifeивот на ламби : Околу 2000 часа К�

DEN 1.67

Тип : Repalterse Repolting Sklamp Projector Bare Lamp, 100% нови оригинални OEM светилки и лесна инсталација Проектот за замена на

DEN 1119.84

●1 : 1 Шема На Зрак ● БЕЗЖИЧНИ LED светилки H11 СО совршена шема на зрак, заптивната Светлина H11 led светлото н�

DEN 2.67

Фит : Бмв Е39 Е53 Е60 Е61 Е63 Е64 Е65 Е66 5 6 7 Серија Х3 Х5 (одговара Само на моделот е60 пред ЛЦИ пред 2007 година) Вклуч�

DEN 3.00

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиш�

DEN 0.67

Моќност : 24.0 Тежина на пакетот : 1,5 килограми Димензии на пакетот : 5,5 Л х 5,5 Ч х 5,5 В (инчи) Земја на Потекло :

DEN 3742.24

Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за куќиште, се напојува со оригинална оригинална

DEN 0.67

Почетна Компоненти Замена БП9601472А Проектор Светилка Сијалица За Ацер Ц100 Проектор Проектор светилка со

DEN 2.67

Замена за JVC PKL3715 UW LAMP & HOUSING PRONECTOR TV LAMB Единица по продажба : 1 Замена за JVC PKL3715 UW LAMP & HOUSING PRONECTOR TV LAMB Единица п

DEN 1112.00

Компактно пластично куќиште со 5 Супер светлоЦРВЕНИ Led Диоди во боја, 12 VDC Само 2 5 / 8" долго со 2 мали дупки �

DEN 479.84

Две светилки по нарачка Дизајниран само за употреба на магла Одговара : Н10 9145 9140 9050 9155 Боја : Мраз Сина...