.

.

Попуст
Водач на кабел за кабел за кабел FitPow за Fujitsu ScansNap S1500 S1500M Скенер за документи Скенер лаптоп компјутерски кабел за податоци

Водач на кабел за кабел за кабел FitPow за Fujitsu ScansNap S1500 S1500M Скенер за документи Скенер лаптоп компјутерски кабел

DEN 11.04

Износот
Залиха

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Водач на кабел за кабел за кабел Fit Pow за Fujitsu SCANSNAP S1500 S1500 M Скенер за скенер на документи за лаптоп компјутер. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Водач на кабел за кабел за кабел Fit Pow за Fujitsu SCANSNAP S1500 S1500 M Скенер за скенер на документи за лаптоп компјутер. Водач на кабел за кабел за кабел Fit Pow за Fujitsu SCANSNAP S1500 S1500 M Скенер за скенер на документи за лаптоп компјутер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 3.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 359.84

Тоа ги исполнува и ги надминува сите стандардни безбедносни стандарди, карактеристики, карактеристики

DEN 1320.00

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 3.00

✎ОВЕТНА КОНСТИНСТВО ✎ : Нема напонски флуктуации при напојување, за време на пренесување, примање или и

DEN 207.84

Влезен напон : 100 V240 V 50 / 60 Hz Безбедност и издржлива : Ниво VI енергетска ефикасност Заштита на пренапон и к�

DEN 2.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; UL наведен; Влез : 100240 V AC; Излез : DC 6 V, 1 A ; Безбедносни карактеристик

DEN 271.84

1 Канал звук на звук на звук на домашни театар HWJ551 HWJ551 / ZA HWJ551 / ZK HWJ551 / XA HWJ551 / XU HWJ551 / XZ HW J551 / EN HWJ551 HWJ355 / ZA HWJ355 /

DEN 191.84

Полнач за адаптер AC / DC компатибилен со Schwinn 250 Recumbent Bike Power Cord Codle Cable PSU 【Безбедност】 : Со Меѓународниот ор

DEN 148.64

Влез : 110220 V излез : 5 V 3 A Гаранција : 1 година Производите за супер напојување се произведуваат и тестираат

DEN 2.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 225.60

Нов адаптер за замена на AC Поддржете го LG 27инчен ултравид монитор Една година гаранција Нов адаптер за з

DEN 142.56

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

DEN 1.33

Безбедносен дизајн и се во согласност со UL сертификација Широк опсег на напон на внесување, стабилен и п

DEN 1118.40

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 467.20

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 68.16

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 784.00

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 319.84

Компатибилен со Anker Nebula Mars, Mars II, Mars II Pro, Mars Lite, Nebula Solar, Vega Влез : 100240 V 5060 Hz Големина на конекторот : Поставет