.

.

Попуст
За Фит Паметна Сијалица 20-01501-20 200150120 Проекторска Светилка w/Домување За Паметна Унифи75 UF75 LightRaise 40wi Unifi75w од Woprollight

За Фит Паметна Сијалица 20-01501-20 200150120 Проекторска Светилка w/Домување За Паметна Унифи75 UF75 LightRaise 40wi Unifi75w

DEN 639.84

Износот
Залиха

Fit Проектор : Паметни Технологии Unifi75 Паметни Технологии Unifi75w Паметни Технологии Light Raise 40wi. 180 дена гаранција и 30 дена 100% Гаранција За Враќање На Парите. Тимот на woprollight може да ги реши сите проблеми по продажбата и да го води тимот за инсталација Woprollight може да ги реши сите проблеми по продажбата и да ја води инсталацијата. Отстранете го филмот за заштита на светилката 4. Quoprollight Замена Светилка P-VIP 230w живот : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часа,.Ве молиме имајте предвид дека ако проекторот покажува црвено индикаторско светло што трепка.Ова ќе биде вашиот најдобар избор на работа, така што вие и вашето семејство ќе доживеете подобра забава.Фрлете ги користените светилки правилно во согласност со вашите локални прописи. Притиснете нагоре и извадете го капакот. Сијалицата може да се скрши и да предизвика повреда доколку се испушти.Кога ја разменувате светилката, задолжително монтирајте ја безбедно,или може да предизвика прегревање, па дури и пожар. Отстранете ја завртката што го прицврстува модулот на светилката 5. Само Ресетирајте го тајмерот на светилката во проекторот меун. Quoprollight светилки ќе бидат тестирани пред брод на клиенти И Лесна инсталација.Лесен за Инсталирање 1. Извлечете го модулот на светилката со сила. Користете шрафцигер за да ја извадите завртката од капакот. Нормално е. Светилка За Замена на woprollight - најдобра светилка За Замена На Проекторот со сијалица со врвен квалитет на сијалица, висока осветленост, ламба за замена на долг век на траење, инсталирана во вашиот проектор, така што го цените ефектот на оригиналните светла.Слободен даде шрафцигер и ракавици за еднократна употреба и крпа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 399.84

Технологија за Дисипација на топлина : : Најнова технологија двонасочна дисипација на топлинатоплински

DEN 1.67

Замена за планетарна PD7170 голи ламба само сијалица за ламба на проектор Единица по продажба : 1 Замена за �

DEN 1.67

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

DEN 1.67

Замена за APO PMVS023 ТВ ламба на проекторот Единица по продажба : 1 Замена за APO PMVS023 ТВ ламба на проекторот...

DEN 1.00

Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за куќиште, се напојува со OSRAM PVIP оригинална ориг�

DEN 1.67

Прикачете го панелот назад на проекторот и затегнете ја завртката Лесно за инсталација, не е потребен т�

DEN 3742.24

Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за куќиште, се напојува со оригинална оригинална

DEN 0.67

Моќност : 24.0 Тежина на пакетот : 1,5 килограми Димензии на пакетот : 5,5 Л х 5,5 Ч х 5,5 В (инчи) Земја на Потекло :

DEN 3.00

За ELPLP78 Заменска проекторна ламба сијалица со куќиште за EX5220 Power Lite 97 Power Lite 98 Power Lite 99 W W17 EB945 955 W EB965 S17 / S18 SXW

DEN 1.67

Не вклучувајте и исклучувајте ја светилката често Халогените светилки синопарцел 9003 / Ч4 имаат моќност

DEN 520.00

Замена ЗА АЦЕР ЕК.J6900 003 ГОЛИ СВЕТИЛКА Само ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Единица по продажба : 1...

DEN 511.84

Светилката за замена вклучува : генеричко куќиште компатибилно Со ПРОЕКТОРОТ Mitsubishi WD65833висококвалитет

DEN 2.67

Уличните знаци и линиите за боја може јасно да се видат, дури и во лоши временски услови.Ултрафокусирани

DEN 1.67

Цврсто Обложена Поликарбонатна Предна Леќа Палка Машински Алуминиумски Рамки Цврсто Елоксирано И Обло

DEN 3440.00

Добро За LexCT 200h Bybrid 2014 2015 2016 Светлата за магла доаѓаат со капак за магла, прстени за ангелски очи, леќи за �