.

.

Попуст
4pack/6packs Women Turban African Model Knot Headwrap Beanie Пред-врзан хауба хемо капа за опаѓање на косата за губење на косата

4pack/6packs Women Turban African Model Knot Headwrap Beanie Пред-врзан хауба хемо капа за опаѓање на косата за губење на косата

DEN 318.40

Износот
Залиха

Повлекување на затворање. Тоа не е само хемо турбан, слатка капа за секој со опаѓање на косата.100% полиестер. Чувајте го вашиот стил на коса во тактика. Стилски дизајни за жени во затворен или надворешна употреба. Знаеме колку е тешко да се најде вистинската капа, шал и слатки капи. Со разнобојно истегнување на турбан го прават вашиот живот различно искуство. Ние нудиме асортиман на хемо -капи и марами, вклучувајќи турбани, капачиња за спиење, претендирани шамии, Дураг, бандани и други производи за жени. Големина : Обем на главата : 20,6 инчи (приближно). PLS Note : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика. Но, исто така и за новороденче, муслиманска, индиска, спиење или дневна декорација и така натаму. Упатство за перење : миење на рацете, само белило на нехлор, висат на суво, без топло железо. „Висок квалитет, висока услуга“ е нашата цел. Ние сакаме да го сакате нашиот!. Совршено вклопување за главата и нема да затегнете за главата. Применливи прилики : Одлично за какви било прилики, особено перформанси, црковно молитва, хемо -третман, итн. „Додај во количка“ за да добиете свој стил. Ова е прекрасна слатка подарок за нив, тие ќе се за inубуваат во тоа. Се надеваме дека нашите клиенти се задоволни од нашиот производ и услуга. Мулти-пила : Турбанот за пресврт може да се носи во предниот, задниот дел или на страната. Тие исто така можат да се користат како опремена бандана, капа за спиење или марами за глава на главата на модната хемо -капа. Само миење на рацете. Овие модерни турбани се пријателски расположени кон кожата, а не изгребана, ја штитат вашата деликатна кожа. Гроздобер турбанот има затегнување за да се прилагоди на која било големина или стил на коса што може да ја имате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас...

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове