.

.

Попуст
Minthunter женски долги ракави влегуваат кукавички врат туничен кошула, приврзани врвови на џемпери на врвови

Minthunter женски долги ракави влегуваат кукавички врат туничен кошула, приврзани врвови на џемпери на врвови

DEN 367.68

Износот
Залиха

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : памук, полиестер, спандекс. Повод : Погоден за обичен, работен, дом. Совршено за есен и зима подобро се совпаѓаат со фармерки. Перење : Машинска миење на 30 степени или ладна вода, не бели, рамен сув. Грижете се за бојата. Поради различен агол на снимање, осветлување, приказ на компјутер, можеби има малку разлики помеѓу сликите и самиот производ. Сепак, се обидуваме да се потрудиме да ја направиме бојата што е можно попрецизна. Облеката се мери со рака, ќе има грешка од 1-3 см, надеж ми прости. Материјал : Памук, полиестер, спандекс. Повод : Погоден за обичен, работен, дом. Совршено за есен и зима подобро се совпаѓаат со фармерки. Перење : Машинска миење на 30 степени или ладна вода, не бели, рамен сув. Грижете се за бојата. Поради различен агол на снимање, осветлување, приказ на компјутер, можеби има малку разлики помеѓу сликите и самиот производ. Сепак, се обидуваме да се потрудиме да ја направиме бојата што е можно попрецизна. Облеката се мери со рака, ќе има грешка од 1-3 см, надеж ми прости.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 1464.00

ЈАС СЕУШТЕ ЖИВЕАМ СО МОИТЕ РОДИТЕЛИ модел отпечатен во кошулата Материјал Полиестер Мазна, Удобна и диш

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�