.

.

Попуст
40 стапки Достигнат временски услови заптивка на вратата, заптивната врата од вратата од прсти во форма V

40 стапки Достигнат временски услови заптивка на вратата, заптивната врата од вратата од прсти во форма V

DEN 0.33

Износот
Залиха

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, безбедносни врати, врати на екранот, врати за внатрешен двор, стаклени врати, прозорци, гардероби, плакари, плакари, итн. Времето соблекување за рамката на вратата може лесно да се менува со ножици и нож за комунални услуги, доволно долго за да ги задоволи вашите потреби за вметнување жлебови и слотови. Добијте цврст зафат на каналот на вратата и никогаш не грижете се за лепење. Погодно за жлебот во горниот и страната на вратата може да се користи за празнини на вратите од околу 3/10 "до 4/5" (8мм до 20мм). Само притиснете ја белата пластична прирабница во слотот за да завршите тесен заптивка и освежете ја старата врата! Ако не сте целосно задоволни, ние се осигураме дека оваа кражба на вратата обезбедува 90-дневен за враќање на парите! Секое незадоволен од вашата набавка. 【Нов подобрен дизајн】 Во споредба со нормалниот заптивка за само-лепенка на вратите, ова време на времето на Керф за вратите со цврста ПВЦ прирабница го прави идеален за исечоци. Високо квалитетен дизајн, покрај звучна изолација , испуштање на прашина, водоотпорна, термичка изолација и продолжен животен век.【Пакетот вклучува】 1 ролна × 40 стапки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат...

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост QTi �

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас Материјал :

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 2864.00

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акциј

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како