.

.

Попуст
AnyDesign 10pcs Ноќта На Вештерките Тема Вештачка Кожа Листови Плашлив Крвави Печатени Синтетички Кожи Црвена Бела Црна Страшно Крвава Ткаенина Кожи ЗА Ноќта НА Вештерки

AnyDesign 10pcs Ноќта На Вештерките Тема Вештачка Кожа Листови Плашлив Крвави Печатени Синтетички Кожи Црвена Бела Црна Страшно

DEN 191.84

Износот
Залиха

Модерните и убави дезени можат совршено да го украсат вашиот дом. Секоја големина на листот е 20 х 30см/7. Соодветни прилики : Може да се користи за додатоци за коса за забави За Ноќта на Вештерките, чанти, детски занаети, изработка на чанти, занаети за накит, корици за книги, навлаки за мобилни телефони, заштитни куќишта, обетки, дом, училиште, украси за забави и други занаети за шиење крпеница. ЛЕСНО ЗА СЕЧЕЊЕ : вештачката кожа е многу мека и може да се исече на различни големини и форми според вашите потреби. СЦЕНАРИО ЗА АПЛИКАЦИЈА : Погоден ЗА самостојни различни занаетчиски проекти, совршен за правење обетки, додатоци за коса, лакови, чанти, чанти, чанти за шминка, навлаки за мобилни телефони, синџири за клучеви, корици за книги, апликации за везење костими итн. 9 х 11,8 Инчен Материјал : Боја на кожа : бело, црно, црвено Пакување вклучува : 10 х Известување За Вештачка Кожа За Ноќта На Вештерките : нормално е ако листовите од вештачка кожа имаат мирис, само ставете ги на проветрено место и мирисот ќе исчезне. Дизајни : нашиот производ е дизајниран од оригинални дизајнери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

врзете предни западни кошули за жени со раб плус големина западни кошули за жени секси слатки западни к�

DEN 2.67

Не нанесувајте на тоа хлор, белило или омекнувач ● Избравте : Полиестерски Спандекс / Спандекс Мери ши

DEN 3.00

Продадена по големина на Дворот од 36х44w Фиеста Де Сан Маркос, Од Александар Хенри, Колекција "фолклорико"

DEN 495.20

Содржина : 70% Вискоза 30% Полиестер Тежина : 530 г / м2 Ширина : 55 / 56" Насока на ткаенина : Нагоре Кодот За Чисте�

DEN 2.67

● Женски Оглавник За Вратот Врвови Елегантни Ладни Кошули Без Ракави Без Рамо!!Најдобри Подароци За ж

DEN 1.33

жените надвор од рамото врвови жени паѓаат чевли црн резервоар врвот кошула fall фустан мајчинство врвов�

DEN 383.84

Ширина : до 45" Инчи Шема : ЦикЦак Печатени, Работа : Рака Блок Печатени, Главната Боја : МултиБоја...

DEN 664.32

основни форми со модерен графички дизајн пресврт затворање со патент за да можете да ја отстраните перн

DEN 3.00

Широка Пригода : Фустанот За Рамо За Вратоврска Е Погоден За Разни Фустани Со Истегнување Свечени Жени В

DEN 3.00

Не само што е погоден за реален изглед на животинска кожа бидејќи е лажно крзно со ниска дремка, туку и н�

DEN 3.00

женски летен оглавник боја за вратоврска со висок врат цветен принт секојдневни кошули без ракави резе�