.

.

Попуст
СЈД Чипка Африканска Чипка Ткаенина 5 Јарди, француски Вез Позлата Мрежа Органза Чипка За Свадба Партија Шиење

СЈД Чипка Африканска Чипка Ткаенина 5 Јарди, француски Вез Позлата Мрежа Органза Чипка За Свадба Партија Шиење

DEN 799.84

Износот
Залиха

Материјал : изработен е од полиестер. Големина : Должина : 5 Јарди (180 инчи); Ширина : 39,3747,2 инчи. Боја : Секоја ткаенина е составена од две или повеќе бои. Користете Повод : сите важни повод,како што се свадба партија, роденден и дипломирањето партија и така натаму. 100% Услуги на Клиентите во рок од 30 дена.  Со долгогодишно искуство, Нашата Африканска Чипка Ткаенина ги остварува сите ваши потреби и барања за висококвалитетна Африканска чипка ткаенина.  Ние нудиме широк спектар На Африканска ткаенина за облека дизајнирана, вклучувајќи материјал со најдобар квалитет и исклучителни дизајни.  Имаме огромна разновидност на воил чипка ,памучна чипка, швајцарска воилска чипка, француска чипка гипур чипка кадифена чипка. Сите Врвки се продаваат 5 јарди по компјутер. Забелешка : 1.Бидејќи секој монитор е различен, прикажаната боја на сликата може да биде различна од вистинската боја.  2.Ве молиме дозволете измерените податоци малку да отстапат од вистинските податоци.  Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Широка Пригода : Фустанот За Рамо За Вратоврска Е Погоден За Разни Фустани Со Истегнување Свечени Жени В

DEN 111.84

: XLarge НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 109cm / 42.69" Ракав : 64cm / 25.Добар Избор За Подарок за Себе, Вашите �

DEN 2.67

Забелешки : Еден кластер лисја и бобинки е широк околу 1 / 2 инчи Ќе добиете ЕДЕН ДВОР ткаенина (широк 36 на �

DEN 363.20

10 Мил Печатени Пвц Филм, Ламинирани на 4 Мл По Квадрат Ид Неткаен Со Тапацир Одделение Пена Контрастот, т�

DEN 3.00

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● Оваа лента е изработена од 100% висококвалитетен полиестер двострани меки панделк�

DEN 960.00

менс црна v вратот маица елек младински костум маица туника сет машки јака маици елек со џебови за мажи ш

DEN 111.84

Големина : 3, 3х2, 2 Инчи Врвен Квалитет и Детална Лепенка за Вез Совршен за Облека И Чанти / Совршен подаро

DEN 127.84

Затворање на копчето Ве молиме изберете ја вистинската големина според описот НА НАШАТА ГОЛЕМИНА за да

DEN 0.33

Оваа плетена плетена со средна тежина е мешавина Од ековеро влакна и допир на спандекс...

DEN 1.67

Во Рок Од 24 Часа Превозот црна onesie возрасни flowy bodysuit за жените теал romper голи долг ракав голи bodysuit за женит

DEN 1484.80

Имаме посветен тим на сертифицирани текстилни дизајнери за да создадеме ексклузивни текстилни отпечат

DEN 127.36

Производот ќе биде Во Дворови Ако купите повеќе од еден двор ткаенина, вашата ткаенина ќе се исече во ед�