.

.

Попуст
BOSS AUDIO SYSTEMS BP8K 8 Мерач на засилувач за засилувач за инсталирање на жици за засилувач - комплет за жица за засилувач на автомобили ви помага да направите врски и носи м?

BOSS AUDIO SYSTEMS BP8K 8 Мерач на засилувач за засилувач за инсталирање на жици за засилувач - комплет за жица за засилувач

DEN 574.88

Износот
Залиха

20 ft. 8 ga мат зелена кабел за напојување, 3 ft. 8 ga мат црна земја кабел. Макси држач за осигурувачи + 50А осигурувач. 20 ft. Високи перформанси RCA интерконекција. 30 ft. 18 ga мат зелена + мат црна кабел за звучник 6 ft. Црна поделба на разбој. 16 ft. 18 Ga Blue Surn-On Wire. (2) Терминали со црвено злато позлатени, (2) црни златни позлатени прстени терминали. (1) Терминал со црвено злато-позлатена лопата, (1) терминал со црно злато-позлатена лопата. (10) Црни 4 "кабелски врски. Гаранција - Audio Systems Boss Audio Systems обезбедува моќна гаранција за дилер на платина на платина, сè додека се изврши купувањето. Ние силно ја охрабруваме професионалната инсталација на овој производ за да обезбедиме соодветна и безбедна функционалност. 20 ft. 8 ga мат зелен кабел за напојување, 3 ft. 8 ga мат црна земја кабел. Maxi држач за осигурувачи + 50 A осигурувач. 20 ft. High Performance RCA Интерконекција. Цевка. Терминал на лопата. (10) Црна 4 "кабелски врски. Гаранција - Soss Audio Systems обезбедува моќна гаранција за дилер на платина на платина, сè додека се изврши купувањето. Ние силно ја охрабруваме професионалната инсталација на овој производ за да обезбеди соодветна и безбедна функционалност. Boss Audio Systems BP8 K 8 мерач за инсталација на засилувач за засилувач за засилувач - комплет за жици за засилувач за автомобили ви помага да направите врски и да носи моќ на вашето радио, субвуфери и звучници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 10864.00 -140 %

Секој метар има две скали за читања со низок и висок интензитет За далечинско читање, кабелот од четири �

DEN 0.33 -140 %

5, инсталацијата е едноставна, заштедете простор, големината на LED машината за лекување е само 1 / 5 од голе

DEN 127.84 -140 %

Тие ќе бидат совршени замени за старите џојстици на контролорот Алатките за ргуубопитство се одлични з�

DEN 1.67 -140 %

FEIN 63134330052 CORE DRIPLE HSS NOVA 3 / 4 INW D33 X50 Опсег на производи : додаток основни битови Број на дел од Дел : 63134330052...

DEN 3.33 -140 %

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва

DEN 479.84 -140 %

Затегнете ги завртките за да ја одржите кутијата со алати стабилна и да не се тресете со возењето на кам�

DEN 159.68 -140 %

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана Должина на жицата : 30см / 11,8inch Wireица : 14awg топлинска силиконска жица...

DEN 399.20 -140 %

Сите метални дизајн Мазна површина за без напор монтирање Загарантиран фокус на бесконечност...

DEN 1.67 -140 %

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.33 -140 %

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 275.20 -140 %

Содржина на пакетот : 2 парчиња Х копче за прицврстување во форма на starвезда 【Опсегот на апликација】 ши�

DEN 292.32 -140 %

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Искрено џулс Холи полу поштенска маичка е мал�

DEN 1119.84 -140 %

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 1422.40 -140 %

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно...