.

.

Попуст
ЗИКС Кфксл Клупа За Вежбање Клупа За Кревање Тегови, Мултифункционална Прилагодлива Лежечка Табла Фитнес Опрема За Вежбање Клупа За Вежбање Дома Седиште За Притис

ЗИКС Кфксл Клупа За Вежбање Клупа За Кревање Тегови, Мултифункционална Прилагодлива Лежечка Табла Фитнес Опрема За Вежбање Клупа

DEN 7415.36

Износот
Залиха

Поради техники на снимање, осветлување, екрани итн. Ако ви требаат тегови, ве молиме купете ги одделно., добиените производи може да се разликуваат од боите што се гледаат на Интернет. Можете да напишете за да ни кажете дека ќе ви го дадеме најзадоволителниот одговор во рок од 24 часа. Носивост : 200 кг. ●Материјал : заградата усвојува фитнес опрема со низок јаглерод, која е издржлива, силна по сила и долга во животот. ● Функција : Ефикасно вежбајте ги стомачните мускули и постигнете ефект на вежбање на горните екстремитети. ●Применливи луѓе : сите возрасни кои сакаат да вежбаат можат да го користат. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ 3. ● По продажбата : Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. (На постарите им се советува да го користат кога се придружени).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм...

DEN 255.84

е разноврсна и може лесно да се прилагоди Оптимална заштита Комбинацијата на робусна задна страна и изд

DEN 447.84

Дизајнерскиот Отпечаток на пилотот Од Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резолуција Нема

DEN 366.24

Womenенски џемпер y2k плетен џемпер y2k џемпер y2k гранџ џемпер жолт естетски џемпер жолт џемпер y2k grunge zip up џем�

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 2.33

Алатка за ладење : Кога рачниот вентилатор е исклучен, добро се вклопува во вашата чанта, што е погодно з�

DEN 287.84

За ултра мекост да обезбеди максимална удобност за вашето бебе ✿ Квалитет на PREMIUM Материјалот за микро�

DEN 271.84

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал Обложен С

DEN 1.00

Погоден за широк спектар на материјали и апликации Обезбедува зголемен век на траење на алатот и зголем

DEN 1.00

Голем квадратен појадок дрво Димензии на послужавник за сервирање се : Должина : 12 "x ширина : 12" x висина : 2

DEN 1.33

Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете ја чистата или белилото, не исушете ја рамно Препорачајте ги