.

.

Попуст
ВИДИЈА 17050106350 ТОП Вежба С+ ТДС501, 0.25 Диа, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Тдс Точка, 3ХД, Карбид, Тиалн Слој

ВИДИЈА 17050106350 ТОП Вежба С+ ТДС501, 0.25 Диа, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Тдс Точка, 3ХД, Карбид, Тиалн Слој

DEN 1.00

Износот
Залиха

Погоден за широк спектар на материјали и апликации. Обезбедува зголемен век на траење на алатот и зголемена отпорност на абење. Тдс с+ точка олеснува конзистентно формирање и кршење на чипови. Погоден за широк спектар на материјали и апликации. Обезбедува зголемен век на траење на алатот и зголемена отпорност на абење. Тдс с+ точка олеснува конзистентно формирање и кршење на чипови. ЛИНИЈАТА ВИДИЈА НА ТОП ВЕЖБА с+ овозможува супериорни перформанси во широк спектар на дури и најсложени и предизвикувачки апликации, како што се дупчење преку наклонети записи, х-дупки и излези. Комерцијалната технологија обезбедува највисока достапна брзина и стапки на добиточна храна. Напредно одделение и геометрија карактеристики дефинирајте ЈА ГОРНАТА ВЕЖБА С+ како вистински решавач на проблеми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка...

DEN 3.33

РЕМЕН ЗА ВЛЕЧЕЊЕ ЗА НАПЛАТА НА ТЕШКИ РАБОТИ : без разлика за што треба да го користите, шансите се дека ов

DEN 1919.84

Оваа урна за кремирање коњи дава привлечно уметничко дело за вашиот дом додека служи како прекрасно мес

DEN 319.84

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

DEN 366.24

Womenенски џемпер y2k плетен џемпер y2k џемпер y2k гранџ џемпер жолт естетски џемпер жолт џемпер y2k grunge zip up џем�

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм Наполнете �

DEN 2.33

Брза инсталација закачете ја куката за седиштето на автомобилот на шипката за седиштата и прилагодете

DEN 268.80

96 '' ракав : 21cm / 8 Добро за летно носење.54 '' ракав : 25см / 9,84 '' Должина : 68cm / 26.52 '' Рамо : 43cm / 16.66 '' Должина : 62cm / 24

DEN 3.33

Тоа не е трговска реплика сребрена монета, но достојна е за вашата постојана колекција...

DEN 3.33

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПО�

DEN 20.64

Готски фустани за женски забава фустан женски фустан жени летен фустан фустан фустан за жени секси клуп

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 2.33

Алатка за ладење : Кога рачниот вентилатор е исклучен, добро се вклопува во вашата чанта, што е погодно з�