.

.

Попуст
Btgixsf Мали момчиња памук екипаж на цртани филмови со долги ракави за џемпери на врвови на врвови

Btgixsf Мали момчиња памук екипаж на цртани филмови со долги ракави за џемпери на врвови на врвови

DEN 239.84

Износот
Залиха

100% памук. Повлечете го затворањето. Материјал : памук.adopt Безбедни суровини, уникатна технологија ја прави мека, топла и удобна. Добро направено и издржливо. Не згаснуваат или пикаат по миењето. Дизајн : Класичен екипаж на вратот со долги ракави, цртан филм, кул животно печатено врвови, добро еластично плетено ребрести полите, лесен за носење и полетување. Повод : Симпатични момчиња џемпери лесни за да одговараат на различни кошули со стилови, палто, јакна или џан. Големини : 2 T / 3 T / 4 T / 5 T / 6 T / 7 T Момци. Совет : Ве молиме изберете Продадено од „Btgixsf“, вистинската безбедност не е измамена. 100% сосема нов и висок квалитет!. Пакет : 1 x момче со долги ракави пуловер. Материјал : Памук, мек и удобен. Класичен тркалезен врат со долги ракави, цртан филм за цртани филмови, лесен за да одговара на различни стилови на облека и кошули. Сезона : Пролет, есен, зима. Life Style : Дневно носење, секојдневно носење, носење на спиење, одмор, наше, училиште, кампување, пешачење, спорт и др. Ознака бр Предложена возраст Должина Биста. 2 T 2 години - 36cm/14.2 "- 56cm/22.1 ". 3 T 3 години - 38cm/15.0 "- 60см/23,6 ". 4 T 4 години - 40см/15,8 "- 64см/25.2 ". 5 T 5 години - 42cm/16.5 "- 68cm/26.8 ". 6 T 6 години - 44cm/17.3 "- 72см/28.4 ". 7 T 7 години - 46cm/18.1 "- 76cm/29.9 ". Големината работи малку мала, ве молиме изберете една поголема големина. Деколте : екипаж-врат. Симпатична шема на цртани филмови. Добра еластична плетена ребра полите, лесен за носење и полетување. 95%памук, мек и удобен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 689.60

100% памук Повлекување на затворање Само миење на рацете 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење

DEN 2.67

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка...

DEN 3.00

Овој отпорен на тамперски сад има бела боја со рамна матна завршница, но уредите со лајд доаѓаат во низа

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 366.24

Womenенски џемпер y2k плетен џемпер y2k џемпер y2k гранџ џемпер жолт естетски џемпер жолт џемпер y2k grunge zip up џем�

DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм Наполнете �

DEN 7415.36

Поради техники на снимање, осветлување, екрани итн Ако ви требаат тегови, ве молиме купете ги одделно., д�

DEN 302.40

Шише со парфеми во викторијански стил Големина 2 1 / 4 "(ч) x 1,5" (w) Погледнете преку зелено стакло во боја / з

DEN 447.84

Дизајнерскиот Отпечаток на пилотот Од Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резолуција Нема

DEN 9319.20

Модел : A5x Точка До Повеќекратна Пристапна Точка A5x со брзи брзини на клиентот и голем капацитет на прист�