.

.

Попуст
НОВО LON0167 8 ПЦС се прикажани 3мм DIA 100мм сигурна ефикасна должина на месинг, цврста тркалезна лента за шипки за Aid Model за DIY RC модел

НОВО LON0167 8 ПЦС се прикажани 3мм DIA 100мм сигурна ефикасна должина на месинг, цврста тркалезна лента за шипки за Aid Model

DEN 3.00

Износот
Залиха

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Бренд : . Материјал : месинг; Безобразна нето тежина : 48g. Содржина на пакетот : Внимателно избрана шипка од 8 x; Главна боја на умот : месинг за огромна тон. Секоја големина : потрошен 3 x 100мм/0,12 "x 3,93" (d*l); Квинтесенцијално вклопување за : DIY генијален RC модел. Име на производот : Совршено во деловна прачка за изработка. Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Бренд : . Материјал : месинг; Безобразна нето тежина : 48g. Содржина на пакетот : Внимателно избрана шипка од 8 x; Главна боја на умот : месинг за огромна тон. Секоја големина : потрошен 3 x 100мм/0,12 "x 3,93" (d*l); Квинтесенцијално вклопување за : DIY генијален RC модел. Име на производот : Совршено во деловна прачка за изработка. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Карактеристика; месинг материјал од месинг, 3мм Умерен дијаметар на цените, долг 100мм, изработка на тежина 45g. Воделно се користи во вратилото на менувачот, препорачаната моторна вратило, кратката вратило за поддршка, моделот на џебот на вратилото, минијатурната оска, моделот авион, моделот брод. Нормално работење ефикасно и стабилно тело на автомобили за лесно надминување на тешкотиите. Добар помошник за вашиот авион RC.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 390.40

Прилагодете ја секоја страна за безбедно вклопување и оптимален проток на воздух Единиците за назални �

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 1.00

Количина на пакет : 1 x Penholder Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префе�

DEN 1.33

Кадифе Земја како етикетирана Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода Внатрешниот слој н

DEN 2.33

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 1919.84

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален МикроМек Xbox One / Series X / S Контролер користејќи Хидронатопи Сликарс�

DEN 579.84

Германскиот писател на Хуго Харттунг, Псевдоним Н Димион потпиша картичка, 6 x 4 инчи, датиран од 1966 годин�

DEN 2.33

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа Пренесувајте медиуми во вашиот цента�

DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 2.33

И додава многу корисни, нови функции како слика во слика, избор на паметни текстови и многу повеќе.1 Oreo се

DEN 320.00

Село Лемакс чекајќи ја автобуската станица Порцеланска бројки бр 73224 Бр 73224 1997 Село Лемакс чекајќи ја ав�

DEN 174.08

Овие мини стрес топки можат да се применат за олеснување и стрес, исто така убави материјали за роденден

DEN 710.40

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Затегната ткаенина од велур : Удобноста и стил

DEN 159.84

Карактеристики на производот : 1 Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привле�

DEN 252.64

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

DEN 3.33

Шмит 888 Сината Боја Ја Полни Фината Точка, Многу Мазни Полнења компатибилни со многу пенкала ( Сет од 3 )...

DEN 223.84

Што е вклучено : Пакетот што го добивате вклучува 3 парчиња сијалички за прочистување на воздухот LB4000, ко

DEN 1119.84

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 2559.84

(Број на артикал и количина : UHSFMC70311 Case100each) Полимим квадрафоам преливи за рани, полимемска ткаенина DRSG 3x1

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�