.

.

Попуст
Четка За Садови ОРИЈОЈНА Мултифункционална Четка За Дланка За Мијалник За Садови За Мијалник За Садови Четка За Чистење Четки За Чистење Садови За Чистење Четки За

Четка За Садови ОРИЈОЈНА Мултифункционална Четка За Дланка За Мијалник За Садови За Мијалник За Садови Четка За Чистење Четки

DEN 95.84

Износот
Залиха

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Одлично За чистење садови, тави, саксии, мијалник, печки, кујнски прибор. Четката за чистење кујна е исто така идеална за чистење на работната површина, кадата. ЦВРСТО НА НЕЧИСТОТИЈА : кружни жични свилени влакна чисти дамки, фини влакна, практични добри работи. ?FRIENDLYОНОМСКИ И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : comfономската рачка удобно се вклопува во вашата дланка, го олеснува притисокот за тешко чистење. УПОТРЕБА И НЕГА : лесен за употреба и безбеден за миење садови. Исплакнете со вода по секоја употреба и исушете го воздухот. Поддршка : Ве Молиме не двоумете се да не контактирате со какви било прашања што можеби ги имате, ние сме тука за поддршка и совет. Дизајнот на оваа извонредна топчеста четка е оптимизиран и подобрен според многу experimономски експерименти кои лесно можат да ги отстранат тврдоглавите дамки без голем напор!. Само вистинската должина на дизајнот на рачката што може да го користи лесно и удобно. Дијаметар од 2,7 инчи е доволен за широк спектар на површини за чистење,. Должина од 3,9 инчи што е во согласност со принципот на рачката и економизирајте ја трудот!. Отстранливиот дизајн го прави погодно за одржување, така што може да го продолжи работниот век!. Дизајнот на површината на лакот и главата на четката за цртање метална жица можат добро да се справат со повеќето ситуации за чистење!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 692.80

Ние не Нудиме Избор На Боја и Стил,Ние Ќе Го Испратиме Производот По Случаен Избор, се надевам дека Может

DEN 116.64

Должина : 21 см (8,2 инчи) Влезете во тешко достапни простори Изработени од нерѓосувачки челик и најлонски �

DEN 1321.60

①Лесен За Употреба Се Што треба Да направите Е да го навлажнете сунѓерот и да го избришете со нашиот чис

DEN 601.60

Тип на материјал : Не'рѓосувачки челик Потекло : CN (потекло) Должина на артикалот : 20,5 см Тип на ставка : су�

DEN 601.60

Четка за чистење на главата на четката, силно триење, богата пена, лесно може да ги отстрани дамките Совр

DEN 3455.36

Дизајнот на скриени Водоводни Цевки Може Да Избегне Заплеткување и Да ја Подобри Ефикасноста...

DEN 2.67

Спецификации : 50мл Изработена од висококвалитетен најлонски материјал, еколошка најлонска свилаволнат

DEN 2.67

Сс јадро за спречување на ' рѓосување Поширока Четка за безбедно вклопување Го чисти изливот на славина�

DEN 0.67

Рачката на тоалетната четка е добро изработена за долготрајна употреба Оваа Четка За Чистење Тоалет е и

DEN 1.67

It Лесен За Чистење, За Одржување На Вашиот Тоалет Чист и плима Доколку имате какви било прашања во врска

DEN 1500.80

Пп+железна жица Должина 60см Нашата Алатка За Грабнување е совршена за подигање мали предмети во тесни п�

DEN 132.00

Четки за чистење на цевки, цевки и цилиндри Висина На Пакетот : 3.0 "H Должина На Пакетот : 8.0" L Ширина На Пак�

DEN 0.67

Заштита на животната средина, цврст, отпорен на абење, не е лесен за кршење. Поради мониторот, камерата и�

DEN 0.67

Материјал и Димензија : овие 4 Парчиња кристали четки за боја, во различни јасни бои(Портокалова, Зелена,

DEN 79.84

Животот Е Полесен : Ролерот За Влакненца за Отстранување На Влакна Од Домашни Миленици е дизајниран спе�

DEN 244.64

Идеален за керамички плочки, стаклена врата за туширање и хромирани површини Усогласената рачка ги шти�

DEN 1.33

Материјал : ПП+ПС+ТПР; Должина : 26см / 10.22" 2 видови на четка глави може да се промени случајно...

DEN 57.44

Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање Скала1 : 87 Оваа ставка не е играчка и е нам