.

.

Попуст
Крајбрежните Миленичиња Лил Пријатели Куче Масна Четка Со Обложени Совети-Куче Чешлање Четка за Мали Раси &засилувач; Кученца - Една Големина

Крајбрежните Миленичиња Лил Пријатели Куче Масна Четка Со Обложени Совети-Куче Чешлање Четка за Мали Раси &засилувач; Кученца

DEN 2.67

Износот
Залиха

Четка За Кучиња Со Жица : оваа четка за кучиња има флексибилни жичани иглички што се вклопуваат во телото на кучето за лесно дотерување. Отстранување На Влакна од домашни миленици : оваа четка за чешлање кучиња отплеткува крзно, ја отстранува лабавата коса и го измазнува палтото. Удобност за кучиња и Миленичиња : пластичните совети на секоја наежвам на четката нема да ја иритираат чувствителната кожа на вашето куче. Здраво Кучешко Крзно : Стимулирајте го производството на природни масла и рамномерно распоредете ги за мек капут. Грижи за крајбрежни Миленичиња : ние дизајнираме и испорачуваме квалитетни производи на кои луѓето им веруваат за миленичињата што ги сакаат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 601.60

Тип на материјал : Не'рѓосувачки челик Потекло : CN (потекло) Должина на артикалот : 20,5 см Тип на ставка : су�

DEN 0.33

Справете се со големи надворешни површини како капаци За тони за камиони и големи теписи за палуби на бр

DEN 1.00

Материјал : Стомачни Мускули Големина : 182см Мек, удобен зафат што не се лизга Стругалката на задната стр�

DEN 745.60

Влакната не се ниту премногу меки ниту премногу тврди ?Употреба : Многу погоден за станбени, бања, студен

DEN 132.00

Четки за чистење на цевки, цевки и цилиндри Висина На Пакетот : 3.0 "H Должина На Пакетот : 8.0" L Ширина На Пак�

DEN 1.33

Материјал : ПП+ПС+ТПР; Должина : 26см / 10.22" 2 видови на четка глави може да се промени случајно Течноста е ис�

DEN 1579.20

НЕМА ПОВЕЌЕ ФРУСТРИРАЧКИ ПРАЧКИ што се НАВЕДНУВААТ : колку и да чистите, нема лесно да ги свиткате овие ч

DEN 191.84

Дополнително, тој е компактен и лесен, што го олеснува носењето и складирањето кога не се користи Оваа р�

DEN 2.67

Спецификации : 50мл Изработена од висококвалитетен најлонски материјал, еколошка најлонска свилаволнат

DEN 260.80

Дизајниран за сите видови тоалети Дури 260 флексибилни Тпп, Чисти без ќорсокаци, деконтаминација и без ош