.

.

Попуст
Црн Анти-повлекување Паметен Брз Оган Прилагодено Модифициран Контролер Компатибилен Со Xbox Еден ЕЛИТЕН МАЈСТОР МОД За Сите Поголеми Игри Со Стрелци

Црн Анти-повлекување Паметен Брз Оган Прилагодено Модифициран Контролер Компатибилен Со Xbox Еден ЕЛИТЕН МАЈСТОР МОД За Сите

DEN 2.00

Износот
Залиха

БИДЕТЕ НА ВРВОТ НА ВАШАТА ИГРА. Колку е лесно тоа?. Со нашата ексклузивна прилагодлива технологија за брз оган, никогаш нема да мора да се грижите дали вашиот контролер ќе застари додека излегуваат нови игри. ПРВО ЛИЦЕ СТРЕЛЕЦ ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : [БРЗ ОГАН], [ПУКНА ОГАН], [АКИМБО], [КАПКА ШУТ], [СКОК ШУТ], [АВТО ОПСЕГ], [БРЗ ОПСЕГ], [АВТОМАТСКО ЗАДРЖУВАЊЕ ЗДИВ], [АВТО СПРИНТ]. Пакетот содржи : прилагодено насликани оригинални модифицирани контролер, модифицирани инструкции контролер.Modded Zone воведување НА најнапредните Сопствени Xbox Еден Елита 2 Модифицирани Контролери на пазарот. Но, со мз Титан? Можете сами да ги направите тие прилагодувања кога сакате-со само неколку брзи допири на вашиот телефон користејќи ја нашата апликација! Тоа значи дека секогаш ја имате најдобрата функционалност без разлика каква игра играте-дури и ако се работи за неколку различни во ист ден. Ние користиме само автентични контролери за да ги изградиме нашите модифицирани контролери. Овие поставки не се поставени во камен. Но, со мз Титан? Можете сами да ги направите тие прилагодувања кога сакате-со само неколку брзи допири на вашиот телефон користејќи ја нашата апликација! Тоа значи дека секогаш ја имате најдобрата функционалност без разлика каква игра играте-дури и ако се работи за неколку различни во ист ден. Колку е лесно тоа?. 100% НЕЗАБЕЛЕЖЛИВО со 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА за МОД чип. Овие поставки не се поставени во камен. Користете ги комбинираните овластувања НА чипот МЗ Титан и нашата апликација за да ја добиете најновата технологија — целосно прилагодлив модифициран контролер што можете да го репрограмирате по желба користејќи го само вашиот телефон. Нашите контролори доаѓаат со ексклузивен брз оган чип кој ќе ви даде конкурентна предност во однос на вашата конкуренција. Едноставно купете Модифициран контролер На Зона со Чип Титан, преземете ја апликацијата, поврзете се со вашиот телефон преку Bluetooth и исто како што имате бескрајни опции за избор дизајнирани да ви помогнат да останете на вашите врвни перформанси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Легендата вели Дека Злите Патни Духови се држат за мотоцикли онолку долго колку што имало велосипеди на

DEN 1119.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 255.84

е разноврсна и може лесно да се прилагоди Оптимална заштита Комбинацијата на робусна задна страна и изд

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 175.84

Инспириран Подарок : Барате врвен подарок за загревање на куќата за уредни изроди и ентузијасти за внат�

DEN 302.40

Шише со парфеми во викторијански стил Големина 2 1 / 4 "(ч) x 1,5" (w) Погледнете преку зелено стакло во боја / з

DEN 0.33

Поддршка sbc / AAC / apt X / apt X HD аудио кодек формат ●Заменлив Дизајн од Типот на вратот frn BT3 S Pro е заменлив и от�

DEN 447.84

Дизајнерскиот Отпечаток на пилотот Од Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резолуција Нема

DEN 1.00

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока Jкука Лебдеч

DEN 287.84

За ултра мекост да обезбеди максимална удобност за вашето бебе ✿ Квалитет на PREMIUM Материјалот за микро�

DEN 0.33

Избрани Бои За Избор : ќе добиете 4 парчиња држачи за визиткартички во 4 различни бои, богати со боја и дов

DEN 3.33

Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни

DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве