.

.

Попуст
ZSDZZY 6.52 Инчен Екран, H22,Андроид Паметен Телефон ,Двојна SIM Картичка,1GB RAM МЕМОРИЈА 8GB ROM,Поддржува Само Двојна SIM Картичка Фреквенција Бенд НА 3GWCDMA: 850/2100MHZ,Отклучен Мобил?

ZSDZZY 6.52 Инчен Екран, H22,Андроид Паметен Телефон ,Двојна SIM Картичка,1GB RAM МЕМОРИЈА 8GB ROM,Поддржува Само Двојна SIM

DEN 371.20

Износот
Залиха

Заштитник На Екранот. Ве молиме контактирајте го телекомуникацискиот оператор за да се осигурате дека фреквентниот опсег НА ВАШАТА СИМ картичка ги исполнува барањата 3 GWCDMA : 850/2100 MHZ ROM : 8 G, RAM МЕМОРИЈА : 1 G ПРОЦЕСОР : Систем За Работа Со Четири Јадра : Андроид Функција : Порака,HD Видео Плеер,Видео Плеер,Mp3 Репродукција, Е-Пошта,Слотови За Мемориска Картичка,Bluetooth,FMRadio,GPRS, Екран На Допир,Предна Камера,GPS Навигација,безжичен дисплеј големина : 6,52 инчен јазик : ИНДОНЕЗИЈА,FRENCHПСКИ,ФРАНЦУСКИ,ГЕРМАНСКИ,РУСКИ,ЈАПОНСКИ, ПОЛСКИ,АНГЛИСКИ,ТУРСКИ,НОРВЕШКИ,ИТАЛИЈАНСКИ,ШПАНСКИ,ПОРТУГАЛСКИ,Малезија Дебелина : Тенок(9мм-10мм) СИМ Картичка КОЛИЧИНА : 2сим Картичка Задна Камера : 1 Тип На Екран На Допир : Капацитивни Пропорции На Екранот : 18 : 9 Модел На Процесорот : МТК ПРЕДНА КАМЕРА : 1 Телефон тип : паметни телефони ве молиме контактирајте го телекомуникацискиот оператор за да се осигурате ДЕКА фреквентниот опсег НА ВАШАТА СИМ-КАРТИЧКА ГИ ИСПОЛНУВА БАРАЊАТА 3 GWCDMA : 850/2100 MHZ. ● Предна И задна Камера ●овој телефон опремува една предна Камера и една задна Камера и вметнува 6,52 инчи 18 : 9 цел екран , Тип На Екран На Допир : Капацитивен Екран, можете да фотографирате или селфи или да направите видео.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1016.96

Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење пер

DEN 828.80

? Msaikric бикини се погодни за жени од различни возрасти, вклучително и тинејџери и возрасни жени Големина :

DEN 3.00

Овој костум за женска облека е изработен од висококвалитетна полиестер и спандекс ткаенина, која е удоб

DEN 95.84

Редовните стебла се во должина од 12" Редовните стебла се со дијаметар од 6 мм Завртете се во која било фор

DEN 0.67

Заштитете ги вашите бандажи : дизајнирани да ги заштитат вашите бандажи од измет и гребнатини при менув�

DEN 1.67

2 L V6 за 20172018 WRANGLER 3.6 L V6 за 20172018 RAM меморија 3500 3.6 L V6, 20172018 Dodge Charger 3 【Компатибилен со Dodge и Jeep 3.6 L V6, 20172018 RAM 1500 3

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 431.84

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Тип : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Нов

DEN 3.00

Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, г

DEN 544.00

Направено од : полирезин Приближно Големина (h x w x d) 1,77 x 1,97 x 1,42 инчи 4,5 x 5 x 3,6 см Lemax # 12011 Направено од : полир

DEN 1.00

Напоните за полнење се означени на батеријата за циклични и плови апликации Технологијата на абсорбент

DEN 2.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 2.33

Карактеристики на ОЕ спецификации и фабрички одговара, дизајнирани со сигурност во умот Доаѓа комплетн

DEN 2.00

Fit For : ★ Volvo S90 V90 CC 2017 2018 2019+, ★ Volvo XC60 20182022 2023, ★ Volvo XC90 20172022 2023 Висок квалитет : Изработено од ABS материјал, �

DEN 2.00

?? Со симпатично печатено од велигденско животно, краток ракав, V врат, врвови за униформи на медицинска с

DEN 787.20

Не е под влијание на микроорганизми и лесно се чисти Комплетот за чистење тоалет е затворен дизајн на дн

DEN 3.00

Одлична топка за стабилност за јога, пилатес, тренинг со тежина и физикална терапија Користете како кан�

DEN 1714.24

● Едноставна работа и удобна инсталација Да го направиме животот поинтересен Исто така, обезбедува ром

DEN 303.84

【5 слоеви Ново материјал】 Споредете со стандардниот филтер за воздух во кабината, ние усвојуваме новон

DEN 2.00

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Дизајн : Оваа капа за

DEN 1478.40

кошули за вештерки за жени смешни, кошули за Ноќта на вештерките за жени 2022 година, Маица за породилно Но

DEN 1.67

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 1.00

Материјал : Абс Креативниот дизајн го прави непотребно да се пробие, што може да ги задоволи вашите потр�

DEN 2.33

тушеви или за нови родители Користете го тоталот за да ги чувате играчките на вашето малечко или корист�