.

.

Попуст
Dreamprix XL Турбо Тркачки Тркала За GameCube

Dreamprix XL Турбо Тркачки Тркала За GameCube

DEN 1262.40

Износот
Залиха

Аналогна И Дијална Контрола. Румбе Компатибилен. Широки И Тесни Поставки За Вртење. Гумени Рачки. Вшмукување Чаша База. 3 Режими На Играње : Режим На Dream PRIX, Аналоген Режим, Дигитален режим. Копчиња : Л, Р, З, Х, Ј, А, Б и копчиња за насока. Секоја дополнителна информација може да укаже во нашиот коментар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Овој прилагодлив држач за прекинувач Nintendo (ротирачки од 180 степени) може да го задржи вашиот Nintendo прекин�

DEN 895.84

●Сите RGB Игри На среќа Комплет Оваа игри комбо се соберат безжични 61 клуч игри тастатура, безжични игри �

DEN 1.33

Заштитете го вашиот автомобил : Овој комплет за покривање на автомобили од пеперутка е многу практичен �

DEN 0.33

Цврст челик направен од 12 мерач дебел челик за да се земе предвид тежината на вас серија X Повеќе опции з

DEN 2.00

Еднонасочен врв на Џек заменлив додаток за СТАНИЦАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ ИДАПТ Компатибилен со избрани дигиталн

DEN 441.60

Опис на дизајнотПечатење Со Целосна рамка, разни извонредни дизајни на модели, го прават вашиот автомоб

DEN 3.33

Controllers контролори на Retro 90 ти компатибилни за конзолата за систем за забава SNES Exatedе ги искористи сите 6 ко

DEN 1556.80

може да биде опремено со SHT10 SHT11 SHT20 SHT21 SHT30 SHT15 SHT75 HTU20 AM и други сензори Должина на производот 59мм, дијамета

DEN 2.33

Затворање на ушите Состојба : 100% Сосема Нов / Пол : Мажи, Жени, Унисекс Материјал : Гума / Боја : Црна...

DEN 1545.60

Содржина на пакет : Има само моќ на кабелот вклучен во пакетот, други алатки и додатоци треба да бидат по�

DEN 8756.16

Место на маса : Нека животот стане поагилен, мултивид на антички стил, полн со топлина и убавина Мермер и�

DEN 3.33

Должина на кабелот : вкупно 4 FT / 1,2m Спецификации : Влезен напон : AC 100240 V (влез во светот) Квалитет на индуст

DEN 0.33

Само Целзиусови е достапен, не може да се смени во F Нема вклучени батерии и упатства Не е потребно прогр�

DEN 908.80

Прашок за втиснување црвено Боја : црвена Тип : Втиска во прав Прашок за втиснување црвено Боја : црвена.

DEN 1.67

Отстранлив лепило поддржан винил И потоа користете фен за коса за мало затоплување и користете тврда ка

DEN 2.67

Функција : 1 Висока Прецизност : со висока прецизност температура и влажност контролер, може да реагира ч

DEN 2.00

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

DEN 1393.60

100% подобрувач на игри засновани на мотори натоварен со илјадници реални кодови Неверојатна акција за а

DEN 811.20

Уфурија Ова е класична картичка со 8 битни игри, 72 пина, работи совршено, погодно за колекција на играчи П

DEN 2.00

Полиестер материјал : Направено од врвен полиестерски материјал, оваа торба е силна и издржлива, не е ле�

DEN 1.33

Електронски термометар и хигрометар, со голема точност на мерењето и висока резолуција, погоден за дома

DEN 352.00

Далечински управувач со висок квалитет Лесни за употреба копчиња со повеќебојни тастатури...

DEN 2.33

Компатибилен Модел За Гејмбој Боја / Однапред / Џеб / ДМГ01 Висококвалитетен додаток за замена на пролетт�

DEN 270.24

Совршено е За божиќен подарок, роденденски подарок Моментот кога ќе ја играте играта со вашите партнери