.

.

Попуст
Филамент Duhuamei Pla, потрошен материјал од 1,75 mm 3D печатач, 2Kg/4,4lb spool, димензионална точност +/- 0,02мм, погоден за разни печатачи на FDM

Филамент Duhuamei Pla, потрошен материјал од 1,75 mm 3D печатач, 2Kg/4,4lb spool, димензионална точност +/- 0,02мм, погоден

DEN 127.84

Износот
Залиха

【Димензионална точност и конзистентност】 : Овие тешки нишки на плата имаат тесни толеранции. 【Еко-пријателски материјал】 : PLA-филаментот е пластичен материјал изработен од зеленчук, особено пченкарен камен, биоразградлив и обновлив, низок мирис, без ризик по здравјето, дозволувајќи ви да извршите 3Д печатење внатре.4 фунта Дијаметар : 1,75мм печатење Температура : 210-230 ℃ Температура на топол кревет : 0-80 ℃ (ниту еден топол кревет не може да се обложи со лепак за лепак) Отпорност на температура до 70- 80 ℃ Ова 3 D филамент е одличен подарок за деца и вашите пријатели да создадат 3Д уметност, да ги нацртаат вашите соништа сега!. 【Димензионална точност и конзистентност】 : Овие тешки нишки на плата имаат тесни толеранции. 【Широк спектар на апликации】 : поголема сила и вкочанетост, помалку искривување и поголема отпорност на абење. 【Широк спектар на апликации】 : поголема сила и вкочанетост, помалку искривување и поголема отпорност на абење. Дијаметар од 1,75мм, димензионална точност ± 0,02мм, без претерување; 2 килограми колички (4,4 bs), совршено совпаѓајќи ги сите вообичаени печатачи од 1,75мм FDM 3 D. : 3Д печатење на потрошувачи на потрошувачи Пласпецификации : Нето тежина 2кг/4. Дијаметар од 1,75мм, димензионална точност ± 0,02мм, без претерување; 2 килограми колички (4,4 bs), совршено совпаѓајќи ги сите вообичаени печатачи од 1,75мм FDM 3 D. Филаментите на плата се лесни за печатење и формирање, што ги прави идеални за различни апликации - печатење прототипови, модели на приказ и структурни делови. Идеално за робусни и флексибилни индустриски делови, протетика, медицински помагала и комплексна облека.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

♥ Димензии : 4.7x6.6x6.6 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококв�

DEN 1372.80

27мм (11 / 16Инчен) должина на сечење, 57,5 мм (21 / 4Инчен) вкупна должина Суперцврсто челично тело со врвен квал�

DEN 254.40

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

DEN 1.00

Погоден за широк спектар на материјали и апликации Обезбедува зголемен век на траење на алатот и зголем

DEN 287.84

За ултра мекост да обезбеди максимална удобност за вашето бебе ✿ Квалитет на PREMIUM Материјалот за микро�

DEN 3.33

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПО�

DEN 1460.80

Лесно е да се обеси на wallидот или да се постави на маса, биро или мантил Екопријателско, мастило заснован

DEN 2.67

✯ Изработка на овие идеални за употреба како куки за крпи за бања, куки за туш пешкир, кука за кујнски ку�

DEN 37.92

Квалитет 2023 година Нов титаниум Златен прстен Змеј со сребрен змеј челик од не'рѓосувачки прстен прстен

DEN 9319.20

Модел : A5x Точка До Повеќекратна Пристапна Точка A5x со брзи брзини на клиентот и голем капацитет на прист�

DEN 2.33

beach cover up outfits,beach theme party outfit ideas,leggings beach outfit,curvy beach outfits,beach hawaii outfit men,night beach hawaii outfit,denim shorts beach outfit,vacation beach out

DEN 15.84

На 4 ти јули резервоарот за жени Само миење на рацете Повлечете го затворањето Резервоарот за жени плус �

DEN 2.00

БИДЕТЕ НА ВРВОТ НА ВАШАТА ИГРА Колку е лесно тоа? Со нашата ексклузивна прилагодлива технологија за брз

DEN 1.00

Исклучителната лак за печење со висока температура на железната уметност, сјајот е во ред, а текстурата

DEN 0.33

Додарот / подарок за Божиќ / Нова Година Маица за жени мода 2022 Божиќна карирана печатена пулвер со долги

DEN 1080.00

Фустани за жени 2023 свадба гостин плус големина долги ракави фустани есенски фустани за жени зимски врво

DEN 0.33

Овие трансфери можат да се користат на дрво, пластика, стакло, кожа, насликани површини, метал, хартија и

DEN 3.33

РЕМЕН ЗА ВЛЕЧЕЊЕ ЗА НАПЛАТА НА ТЕШКИ РАБОТИ : без разлика за што треба да го користите, шансите се дека ов

DEN 689.60

100% памук Повлекување на затворање Само миење на рацете 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење

DEN 1.33

Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина за ефикасно ч�