.

.

Попуст
Добра четка за заби за возрасни Упатство за четкичка за заби во облик на заби

Добра четка за заби за возрасни Упатство за четкичка за заби во облик на заби

DEN 1216.00

Износот
Залиха

360 Метод на чистење - Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се грижите дали има промашено на забот на вашето дете! Децата повеќе нема да мразат четкање - четкањето заби со редовна четка за заби може да биде за деца, што доведува до лош здив и нездрави заби. Децата секогаш сакаат да јадат слатки, не мора да се грижите за кариес и распаѓање на забите!. Овој производ дефинитивно ќе ви помогне да ги научите вашите деца како правилно да ги четкате забите и да имате уста!. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Образено слично на детските заби - дизајнирани да ги исчистат темелно детските заби. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Тежина на пакетот : 45 G Големина на пакетот : 14x7x5cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм. Овој производ дефинитивно ќе ви помогне да ги научите вашите деца како правилно да ги четкате забите и да имате уста!. Децата секогаш сакаат да јадат слатки, не мора да се грижите за кариес и распаѓање на забите!.Образено слично на детските заби - дизајнирани да ги исчистат темелно детските заби. Лесно четкајте ги забите на вашето дете! - Тешко време да го поучувате вашето дете како да ги четка забите? Оставете го вашето дете да се за inуби во четкање на забите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 182.24

Тоа е најдобриот избор за секојдневно носење, одмор, шетање, училиште, канцеларија, летна плажа, одмор ит

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер...