.

.

Попуст
Бела Торба Со Датотеки, Големина А4, Мрежеста Торба Со Датотеки, Чист Држач, Куќиште За Датотеки, Патент, Водоотпорен, Разнобоен, Удобен За Носење, Случаен Избор На Бо

Бела Торба Со Датотеки, Големина А4, Мрежеста Торба Со Датотеки, Чист Држач, Куќиште За Датотеки, Патент, Водоотпорен, Разнобоен,

DEN 419.20

Износот
Залиха

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн. ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки се изработени од проѕирен материјал за да можете лесно да ги идентификувате зачуваните ставки и полесно да ги пронајдете датотеките. Двослоен Патент : торбата за документи е изработена од двојни слоеви. и е корисно за патување и секојдневно складирање. Големина : А4 340*250 Б5 290*220 А5 250*180 Б6 195*150 А7 140*105 опис (Квалитетни Материјали) патентната датотека изработена од издржлива ПВЦ мрежа е водоотпорна, отпорна на влага и издржлива. Име на производ : Датотека Торба Број На Модел : FC5200 Материјал : пвц. ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки се изработени од проѕирен материјал за да можете лесно да ги идентификувате зачуваните ставки и полесно да ги пронајдете датотеките. Боја : Главно тело : Бел проѕирен Прицврстувач : Сина/Зелена/Розова/Црна. Повеќенаменски Торби Со Датотеки : Чувајте хартии, списанија, сметки, моливи, пенкала, канцелариски материјали итн. Ви помага точно и ефикасно да организирате документи и канцелариски материјали. Заштедете простор со складирање на повеќе предмети отколку кеси со датотеки со една слама со иста големина. и е корисно за патување и секојдневно складирање. Ви помага точно и ефикасно да организирате документи и канцелариски материјали. Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн. Патентот е мазен и лесен за употреба. Двослоен Патент : торбата за документи е изработена од двојни слоеви. Земја на Потекло : Виетнам.(Квалитетни Материјали) патентната датотека изработена од издржлива ПВЦ мрежа е водоотпорна, отпорна на влага и издржлива.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�