.

.

Попуст
Колотичтол пакет од 500, 1/4 стандардни мијалници за заклучување на сплит, одделение 8 зацврстена жолта цинк за прицврстувачи за прицврстување на цинк, поставен ре-2609DD

Колотичтол пакет од 500, 1/4 стандардни мијалници за заклучување на сплит, одделение 8 зацврстена жолта цинк за прицврстувачи

DEN 1.67

Износот
Залиха

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за домаќинства и сл. Користете со ореви или претходно навојни дупки со ист дијаметар и големина на конец. Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот што нудиме гаранција за животен век без проблеми. Не се применуваат сите сврзувачки елементи за сите апликации. Често се користи во машини и уреди. Наменето за вметнување преку тесна толеранција. Ние, исто така, продаваме обложени и не'рѓосувачки производи за дополнителен отпор на 'рѓа. Наменето да го шири товарот на зашрафено прицврстување и да спречи олабавување во индустриски, продавници, автомобилски и домашни уреди. Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржат сите ваши проекти. Гарантирајте ги сите производи се подложуваат на три ниво на тестирање на квалитет и проверка на количина пред да стигнат до нашите клиенти. Апликација за автомобили, мувла, машини, електроника, склопување, градежништво, производство индустрија, затворен и на отворено. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк со челик што дава повеќе финиш отпорна на 'рѓа. Ние складираме широк спектар на сврзувачки елементи идеални за многу апликации низ домот, фармата, деловната активност или автомобилската индустрија. 18-8 не'рѓосувачки челик е супериорен во однос на редовниот челик и обезбедува одлична отпорност на 'рѓа и во апликации со свежа и солена вода. Одлично е да се има околу употреба во дрво и влажни околини. Ние складираме многу одделенија на сврзувачки елементи кои се движат од низок јаглероден челик до зацврстен, челик третиран со топлина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ...

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82