.

.

Попуст
Лагери Кујна Копчиња Сино Море Кокос Мебел Копчиња Кристално Стакло Гардероба Копчиња Декоративни Фиока Копчиња Виси Копчиња Декор 1. 26х1, 18х0, 66во

Лагери Кујна Копчиња Сино Море Кокос Мебел Копчиња Кристално Стакло Гардероба Копчиња Декоративни Фиока Копчиња Виси Копчиња

DEN 2.67

Износот
Залиха

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гардероби, фиоки и комоди. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : овие копчиња на кабинетот се погодни за различни стилови на кабинети, маси за облекување, гардероби итн. Со креативност и имагинација, можете да ги користите и како копчиња или куки на ѕидови, врати или која било површина што ја сакате. 3Д печатење : површината на копчето е дизајнирана да биде малку конвексна, плус кристалното стакло на врвот, тоа не е тенко и кревко парче стакло, туку има одредена дебелина и е целосно транспарентно. Тие се направени од матирано метално и кристално стакло. Различни фини дизајни го олеснуваат Формирањето НА 3Д визуелен ефект. Лесни за инсталирање : лесни се за инсталирање, само поминете ги вклучените завртки низ задниот дел на вратата или фиоката и затегнете ја рачката однапред.No РИЗИК за тоа!. Големина : Дијаметар : 1,26 инчи (32мм), Висина : 1,18 инчи (30мм). Повеќекратна употреба : оваа рачка на кабинетот е погодна за различни стилови на кабинети, комоди, гардероби, кутии, кутии итн. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. Ако сакате да го реконструирате мебелот и да имате елегантна и посебна просторија, овие копчиња ќе бидат вашиот најдобар избор! Мат црна површина : Овие копчиња се направени од пластична мат, површината е многу мазна, а мат копчињата изгледаат многу текстурирани. Со цел да се вклопат повеќето кабинети за мебел, секое пакување доаѓа со две големини на завртки за монтирање : 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм).РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ-МАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ; (Батер

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив Покрив за заштитни

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �