.

.

Попуст
Фрог DIY везење мат, груба волна рака плетена крст -бод кука комплет, материјал за везење теписи 52 × 38 см

Фрог DIY везење мат, груба волна рака плетена крст -бод кука комплет, материјал за везење теписи 52 × 38 см

DEN 1.33

Износот
Залиха

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот. Предности : Овој килим е различен од другите. Овој килим е полу-завршен производ и треба да го направат самите клиенти, за да можеме да го концентрираме нашето внимание и да ја завршиме оваа работа со нашето семејство во нашето слободно време. Тоа ќе биде добар избор. Најдобар подарок : Можеме да го дадеме овој комплет за кука за заклучување на DIY на сопствените деца, пријатели, родители за да ги задржиме од електроника некое време и да доживееме забавно. Материјал : Овој комплет за окови доаѓа со обрасци и упатства во боја, можеме да го направиме според упатствата, тоа го покажува предивото во боја што треба да се користи за секој мал квадрат, што може да ни помогне да го решиме брзо. Услуга : Може да се консултирате со нас ако имате какви било прашања по приемот на стоката и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Опишете : Овој производ е недовршен и треба да се заврши сами или вашето семејство. Празното платно е обележано со бојата на секој мал плоштад, само треба да јамкаме, кукаме и да го повлечеме соодветното предиво за да го создадете вашиот килим за заклучување на DIY. Бидете сигурни да се однесувате на етикетата на предивото за да ја користите точната боја кога ја правите. Овој тепих за заклучување на куката нè држи подалеку од електронските производи привремено, може да ги заштити нашите очи, а исто така може да ги продлабочи нашите односи со пријателите и родителите и да го доживеете Забава на рацете.Пакаж Вклучува : 1 x Опис.1 X Canvas.1 X Crochet.1 x Комплет за предиво. Разберете!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 502.40

За малина Пи Радосна DIY PCB табла Професионален продавач Креативно печатено коло За малина Пи Радосна DIY PC

DEN 479.84

Затегнете ги завртките за да ја одржите кутијата со алати стабилна и да не се тресете со возењето на кам�

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 1.33

Овозможува чистење и остри дејство на сечење, ги намалува сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво

DEN 1.00

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 0.33

Рамка со форма : Истегната и монтирана, секоја дрвена внатрешна рамка е фиксирана со цврста кука за лесн�

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 891.20

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом �

DEN 292.32

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Искрено џулс Холи полу поштенска маичка е мал�

DEN 312.80

Компатибилни фотоапарати (вклучително, но не ограничувајќи се на) : Leica M3, M2, M1, M4, M5, Cl, M6, MP, M7, M8, M9, Hexar RF Epson RD

DEN 1.67

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас Нежните линии, едноставни и с�

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив...

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 2.00

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U...

DEN 127.84

Тие ќе бидат совршени замени за старите џојстици на контролорот Алатките за ргуубопитство се одлични з�

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко