.

.

Попуст
Комплет За Монтирање Кутија За Алати за Камиони дрисентри, 4 парчиња Алуминиумски Пикап Кревет За Врзување Алуминиумски Ј Куки Без Дупчење, Црно

Комплет За Монтирање Кутија За Алати за Камиони дрисентри, 4 парчиња Алуминиумски Пикап Кревет За Врзување Алуминиумски Ј Куки

DEN 479.84

Износот
Залиха

Затегнете ги завртките за да ја одржите кутијата со алати стабилна и да не се тресете со возењето на камионот. - Издржлив и подготвен за справување со тешки средини. - Усвоен е наједноставниот дизајн за прилагодување на ротацијата на завртките, кој не само што ја олеснува инсталацијата, туку и ја поддржува употребата на камионска шина со различна висина. Ве молиме проверете дали има доволно простор за монтирање на куките од двете страни на кутијата со алатки пред инсталацијата.Комплетот За монтирање На Стегачот Ј е изработен од некорозивен алуминиум, нема лесно да избледи, свиткува, деформира или ' рѓа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас...

DEN 2864.00

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акциј

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�