.

.

Попуст
32см Двострана Тава За Пржење, Принцип На Дизајн На Шпорет Под Притисок Алатка За Готвење Скара Садови За Готвење Целокупен Дизајн На Леано Алуминиум За Домашни Дод?

32см Двострана Тава За Пржење, Принцип На Дизајн На Шпорет Под Притисок Алатка За Готвење Скара Садови За Готвење Целокупен

DEN 949.44

Износот
Залиха

26 х 32 х 7см/10. Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што може да ја задржи исхраната на храната. Погоден за различни прибор за готвење, вклучувајќи шпорет за гас, шпорет за електрична енергија или шпорет за керамика, лесен е за употреба. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Функција : 1. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Целокупниот дизајн на леано алуминиум го прави стабилен, издржлив и сигурен, а изолираната рачка против попарување е безбедна и не се лизга. ПРИМЕНИ на : Погоден За различни прибор за готвење, вклучувајќи шпорет за гас, шпорет за електрична енергија или шпорет за керамика, лесен е за употреба. Функцијата за готвење со двостран притисок го прави процесот на работа попрактичен. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : со добра топлинска спроводливост, заштеда на енергија и заштеда на време, тој е многу погоден за семејна, надворешна, забава, употреба на скара. Не е погоден за индукциски шпорет. Со добра топлинска спроводливост, заштеда на енергија и заштеда на време, тој е многу погоден за семејна, надворешна, забава, употреба на скара. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Frying Pan
Material:
Cast Aluminum
Weight:
Approx. 1690g/59.6oz
Frying Pan Size:
Approx. 26 x 32 x 7cm/10.2 x 12.6 x 2.8in
Color:
Black
Scope of Application:
suitable for all cookers, including gas cooker, electricity cooker, or ceramics cooker, but not for induction cookers
Package List:
1 x Frying Pan :
Note:
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Not suitable for induction cooker. :
Поврзани производи
DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...