.

.

Попуст
GV23AT генератор 3 фаза тестер за наизменична струја, дигитален дисплеј AC струја мерач AC 165 ~ 275 V 40-70Hz

GV23AT генератор 3 фаза тестер за наизменична струја, дигитален дисплеј AC струја мерач AC 165 ~ 275 V 40-70Hz

DEN 459.36

Износот
Залиха

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употреба. Трифазен тековен независен дисплеј, голема точност и добра стабилност. Дигиталниот дисплеј ги прави читањата удобни и интуитивни. 4 бита Индикација со високо осветлена LED цевка, влез на напојување со струја. Широк опсег на напон, лесен и практичен дизајн, полесно е да се користи. Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употреба. Трифазен тековен независен дисплеј, голема точност и добра стабилност. Дигиталниот дисплеј ги прави читањата удобни и интуитивни. 4 бита Индикација со високо осветлена LED цевка, влез на напојување со струја. Широк опсег на напон, лесен и практичен дизајн, полесно е да се користи. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Тековен метаркурент : 0-9999a, Грешка ≤ ± 2,5% Работно напојување : AC 165 ~ 275 V, 40-70 Hz Power Потрошувачка : Максимален опсег на температура на максимум : -20 ° C ~ 65 ° Cvolume Големина (W * H * D) : приближно. 78mm * 62mm * 76mm / 3.1 * 2,4 * 3inmounting отвор (W * H) : Прибл. 68mm * 68mm / 2.7 * 2.7inpackage список : 1 * Тековен метар2 * Поправање на завртки : 1. Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Current Meter
Current:
0-9999A, error ≤ ± 2.5%
Working power supply:
AC 165 ~ 275 V, 40-70HZ
Power consumption:
MAX 1W
Operating temperature range:
-20 ° C ~ 65 ° C
Volume size (W * H * D):
Approx. 78mm * 62mm * 76mm / 3.1 * 2.4 * 3in
Mounting opening (W * H):
Approx. 68mm * 68mm / 2.7 * 2.7in
Package List:
1 * Current Meter:
2 * Fixing screw:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Поврзани производи
DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат Црн д�

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..