.

.

Попуст
40 Парчиња Пневматски Капа Приклучок Фитинг, 4/6/8/10/12мм Притисни За Поврзување Цевки Пневматски Капа

40 Парчиња Пневматски Капа Приклучок Фитинг, 4/6/8/10/12мм Притисни За Поврзување Цевки Пневматски Капа

DEN 3.00

Износот
Залиха

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32/140°F). Карактеристики : приклучокот За Цевки За Воздушни пневматски делови има функција против прашина и заштита за вашето црево за воздух. [Пакетот вклучува] 8 Парчиња 5/32 Притисни За Поврзување На Приклучоците За Капачиња, 8 Парчиња 1/4 Притисни за Поврзување На Приклучоците За Капачиња, 8 Парчиња 5/16 Притисни За Поврзување На Приклучоците За Капачиња, 8 Парчиња 3/8 Притисни За Поврзување На Приклучоците За Капачиња, 8 Парчиња 1/2 Притисни За Поврзување На Приклучоците за Капачиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 0.33

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 100 фунти Акции картичка, Направени во САД, Секој Пакет Вклучува Претстава Силна МиниПле�

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube �

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об