.

.

Попуст
Кучешки Елек За Ладење На Кучиња. Лесна Јакна Со Технологија За Испарување На Кул Микрофибер, Кошула За Заштита ОД УВ За Плажа, Големина За Мали, Средни И Големи Кучи

Кучешки Елек За Ладење На Кучиња. Лесна Јакна Со Технологија За Испарување На Кул Микрофибер, Кошула За Заштита ОД УВ За Плажа,

DEN 2.33

Износот
Залиха

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучето на вашето кученце, уникатната ткаенина од микрофибер ќе започне со работа. Ја апсорбира и извлекува вишокот топлина од вашето куче, така што тој не мора да работи толку напорно за да го разлади телото. UPF 50+ ЗАШТИТА од СОНЦЕ : кошулата ги покрива грбот и градите на вашето куче, обезбедувајќи целосна заштита НА ув телото од жешкото сонце на летото. Исто така изгледа одлично!. ЛЕСЕН и УДОБЕН : Изработен од мека микрофибер за ладење порозна ткаенина. Удобно е како мека маица за вашето куче, но со уникатните својства на можноста да обезбедите и ладење и заштита. Можете удобно да соберете ремен за кучиња преку елекот за одење. ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Големини ОД XS ДО XL и прилагодливи за кучиња со различна форма, така што сигурно ќе има големина на кошула за ладење што ќе одговара на вашето кученце, големо или мало. НАШАТА ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина нашиот елек за ладење не ги исполнува вашите очекувања, ве молиме известете ни за целосна наплата или замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 1.00

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 12.0 "L X12 0" W X12 0 " H Земја На Потекло : Кина...

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�