.

.

Попуст
360°Ротирачка Славина Спреј За Миење На Сливот Славини За Прскање Адаптер За Млазница Допрете Флексибилен Универзален Распрскувач O0f3 Exte

360°Ротирачка Славина Спреј За Миење На Сливот Славини За Прскање Адаптер За Млазница Допрете Флексибилен Универзален Распрскувач

DEN 2.33

Износот
Залиха

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите универзалната инсталација За кујнски славини, може да се инсталира и внатрешна и надворешна нишка, Погодна за повеќето интерфејси за славини за домаќинство. чешмата за глава за туширање е направена техничка пластика (СТОМАЧНИ мускули) со висококвалитетен материјал за издржливост, мазна, полирана ефикасно се спротивставува на дневната ' рѓа и оцрнување и обезбедува секојдневна удобност при чистење. Два прилагодливи режими : главата за прскање може да се прилагоди на 2 различни режими на проток на вода, нежен проток на меурчиња или силен млаз за прскање. Едноставно кликнете на копчето префрли за да го прилагодите протокот на вода од нежен режим на пена во режим на туширање. Филтрација и заштеда на вода дизајн : Дизајниран Со меки силиконски дупки, главата за прскање од чешма може да ги филтрира повеќето седименти и нечистотии. Покрај тоа, главата за прскање со славина обезбедува мек проток на вода за да ја поткопа powerзијата на моќната вода, идеална за заштеда на енергија и намалување на сметките за вода. Опис : име На Производ : Ротирачка Боја На Главата За Прскање Со Славина : Како Што Покажува Сликата Материјал : Месинг+Големина на СТОМАЧНИ Мускули : О : 13,5Х5Х2, 2СМ/5, 31Х1, 96Х0, 86ИНЧ B : 14.1 X5.5 X2.2 CM/5.55 X2.16 X0.86 INCH Пакетот вклучува : 1 парчиња Ротирачка Глава За Прскање Со Славина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат Црн д�

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�