.

.

Попуст
SLNFXC IP54 Мултифункционален Дигитален Верние Дебеломер Релативни Мерни Алатки За Мерење Електронски Дебеломер Од Нерѓосувачки Челик

SLNFXC IP54 Мултифункционален Дигитален Верние Дебеломер Релативни Мерни Алатки За Мерење Електронски Дебеломер Од Нерѓосувачки

DEN 2.33

Износот
Залиха

Мултифункционален дигитален дебеломер. ЛЦД-дисплеј, екранот е јасен и лесен за читање. Лесно префрлете се помеѓу метрика и системи. Лесно ресетирање. Поддршка ИНК релативно мерење. Поддршка за мерење на потеклото. Мултифункционален дигитален дебеломер. ЛЦД-дисплеј, екранот е јасен и лесен за читање. Лесно префрлете се помеѓу метрика и системи. Лесно ресетирање. Поддршка ИНК релативно мерење. Поддршка за мерење на потеклото. Опсег на мерка : 0-150мм/0-200мм/0-300ммрезолуција : 0,01 Мм Вредност На дипломирање : 0,1 Мм вредност на читање : 0,1 Ммрулер Материјал : Материјал Од не ' рѓосувачки челик : батерија од легура на цинк : ТИП CR2032 батерија (не е вклучена).Употреба : дијаметар/внатрешен дијаметар/чекор разлика/мерење на длабочина.Опис На Функцијата НА ПОТЕКЛОТО : 1. Кратко притискање, буквата " АД " ќе се прикаже во долниот лев агол и е во релативен режим на мерење.2. Кратко притиснете повторно за да се вратите во режимот за мерење на потеклото.Забелешка : овој производ не може да се користи во вода.Список На Пакети : 1 * Калипернота : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење.2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Ви Благодариме За Разбирањето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1919.84

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален МикроМек Xbox One / Series X / S Контролер користејќи Хидронатопи Сликарс�

DEN 1.00

Овие градење доверба, сетови за зајакнување на самодовербата ќе помогнат во развој на социјални вештин�

DEN 1.00

Количина на пакет : 1 x Penholder Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префе�

DEN 150.24

летни врвови женски врвови и блузи жени плус големина врвови бели врвови за жени јуниори врвови бикини �

DEN 252.64

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

DEN 491.20

Абразивни додатоци / алатки за облекување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални пара

DEN 10864.00

Секој метар има две скали за читања со низок и висок интензитет За далечинско читање, кабелот од четири �

DEN 4064.16

Генијален уникатен дизајн , Исклучителен изглед креативен украс Исклучителна изработка, режим на пого�

DEN 344.00

Многу жени доживуваат промени во градите со текот на времето, како што се тресење или губење на цврстина

DEN 2.67

✔ 【1,75мм мат пламенфиламент во боја】 мат светло сива, мат јаглеродна црна, мат светло сина, матна армија

DEN 479.84

Блејзери за жени плус со големина на копчињата со големина на жени, едноставни блејзери за жени, лимон ж�

DEN 271.84

Произведено од квалитетни материјали и дизајниран за трајни перформанси Ги заменува старите, истрошен�

DEN 390.40

Прилагодете ја секоја страна за безбедно вклопување и оптимален проток на воздух Единиците за назални �

DEN 2.33

1 Многу погодно за враќање на оштетените навои, погодни за одржување на моторот и други автомобили...

DEN 223.68

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Направете Америка Флорида тато капа за мажи Гроз

DEN 2.67

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...