.

.

Попуст
ПАТИКИЛ 4мм 2м PMMA Страничен сјај Оптички кабел комплет, со LED Illuminator 12V 0,1W Тестирање на светло за тестирање на светло за осветлување на DIY

ПАТИКИЛ 4мм 2м PMMA Страничен сјај Оптички кабел комплет, со LED Illuminator 12V 0,1W Тестирање на светло за тестирање на светло

DEN 2.33

Износот
Залиха

Апликација : Како вообичаена декорација на осветлување, оптичката кабел PMMA главно се користи за создавање шарен извор на осветлување во просторија или ходник, особено погоден за темни области. Белешка : Вклучената ламба 12 V/0,1 W е за тестирање на DIY, не е доволно да се осветли оптичкиот влакна во цели должини.Оптички кабел Дија : 4мм / 0,16 инчи; Должина на оптичкиот кабел : 2м / 6,56 стапки; Тип на извор на светлина : Седум бои брзо трепкање; Тип на оптички кабел : висока осветленост (растојание за кратко светло, голема осветленост); Тестирање на LED светлосен напон и моќност : 12 V и 0,1 W; Тестирање LED должина на жицата на светло : 280мм / 11,02 инчи (L*OD); Список на пакување : 1 x LED светло; 1 x оптички кабел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно...

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�