.

.

Попуст
Висок фураж Јитахом со 12 фиоки, единица за организатор и лесни канти за ткаенини и кула за складирање со 5 фиоки - фустани за ткаенини, лесни канти за ткаенини и дрвен

Висок фураж Јитахом со 12 фиоки, единица за организатор и лесни канти за ткаенини и кула за складирање со 5 фиоки - фустани

DEN 2.00

Износот
Залиха

Производ 2 : Универзално комплементарни- Премиум фиоки за сива ткаенина, со цврста црна метална рамка и дрвена таблета; Уживајте во модерната миризба и стилска естетика која лесно ги надополнува разни места за живеење : дневни соби, спални соби, ходници, влезови, плакари и расадници, итн. Спецификации ● Димензии на рамката : 33,5 L x 11,8 W x 27,4 H ● Димензии на фиоки : 15 L x 11,2 W X 11,6 H / 15 L x 11,2 W X 7,7 H ● Материјал : Ironелезна рамка + катјонска ткаенина + не-ткаени синтетични ткаенини + MDF табла + картон + дрвени рачки ● грижа за производот : избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши што е во кутијата? Инструкции за хардверски комплети за складирање со 5-фигури, собрани за хардверски комплети 24-месечна гаранција Сите производи од yitahome доаѓаат со целосна гаранција од 24 месеци.2 "L x 11" W x 9. Производ 2 : Квалитетна конструкција - направена од сигурна метална рамка и издржлив дрвен врв на МДФ; 5 отстранливи и преклопливи фиоки; Пластичните рачки со лесно влечење овозможуваат фиоките да бидат погодно отворени и затворени; 4 Прилагодливи пластични стапала Заштитете го вашиот под од гребнатини. Производ 1 : разноврсна шема на бои- Нагласува елегантен, модерен дизајн комбинирајќи врвни фиоки за темно сива ткаенина, цврста црна метална рамка и дрвена таблета; Совршен за дневни соби, спални соби, ходници, влезови, плакари, расадници, итн.Производ 1 : Квалитетна конструкција- структурирана со моќна метална рамка и издржлив дрвен врв на MDF; Содржи 12 отстранливи фиоки со дрвени рачки со лесна влечење; Држени од 6 прилагодливи пластични нозе кои спречуваат гребнатини на вашиот под; Иновативниот дизајн на пресекот на задниот дел ја подобрува стабилноста на производот; Облеката може да се обезбеди на wallид со завртки. Производ 1 : квалитетна конструкција- структурирана со моќна метална рамка и траен дрвен врв на MDF; Содржи 12 отстранливи фиоки со дрвени рачки со лесна влечење; Држени од 6 прилагодливи пластични нозе кои спречуваат гребнатини на вашиот под; Иновативниот дизајн на пресекот на задниот дел ја подобрува стабилноста на производот; Облеката може да се обезбеди на wallид со завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Една ознака за кучиња по пакет! Секоја запечатена кутија содржи 24 пакувања (подготвени 2,99 $) Во сетот има

DEN 1.33

Совет Материјал : Дијамант Радиус На Врвот : .0007 Сила за следење : 1 до 3 грама Брзини : 33 и 45 ВРТЕЖИ во МИНУТ�

DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи...

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...

DEN 1089.60

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон...

DEN 0.33

Рамка со форма : Истегната и монтирана, секоја дрвена внатрешна рамка е фиксирана со цврста кука за лесн�

DEN 2.00

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U...

DEN 0.33

5, инсталацијата е едноставна, заштедете простор, големината на LED машината за лекување е само 1 / 5 од голе

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 127.84

Тие ќе бидат совршени замени за старите џојстици на контролорот Алатките за ргуубопитство се одлични з�

DEN 292.32

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Искрено џулс Холи полу поштенска маичка е мал�

DEN 1484.80

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење И предната страна и заднат

DEN 479.84

Затегнете ги завртките за да ја одржите кутијата со алати стабилна и да не се тресете со возењето на кам�

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед Силиконскиот ремен �

DEN 312.80

Компатибилни фотоапарати (вклучително, но не ограничувајќи се на) : Leica M3, M2, M1, M4, M5, Cl, M6, MP, M7, M8, M9, Hexar RF Epson RD

DEN 3.00

Есенска Пролетна Зима Дводелна Задолжителна Облека, Лесна За Облекување Нагоре Или Надолу...

DEN 75.52

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1 / 4" до 7 7 / 8"...

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом..

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф...

DEN 502.40

За малина Пи Радосна DIY PCB табла Професионален продавач Креативно печатено коло За малина Пи...

DEN 0.33

✪Кесите што се движат се склопуваат и може да се преклопат за складирање за да заштедат простор кога не

DEN 320.00

Село Лемакс чекајќи ја автобуската станица Порцеланска бројки бр 73224 Бр 73224 1997 Село Лемакс чекајќи ја ав�

DEN 891.20

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 275.20

Содржина на пакетот : 2 парчиња Х копче за прицврстување во форма на starвезда 【Опсегот на апликација】 ши�

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 3.33

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва