.

.

Попуст
FlashForge ABS црна власт 1.75мм / 2.2 lb за сериите на креаторот 3Д печатачи

FlashForge ABS црна власт 1.75мм / 2.2 lb за сериите на креаторот 3Д печатачи

DEN 446.40

Износот
Залиха

Flash Forge 3 D-FFG-ABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна. Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot, Makergear, Solidoodle, Ultimaker и други 3Д печатари. Правење на помазно 3Д печатење и помалку проблеми со млазницата на екструдер. Филаментите имаат многу тесни толеранции и широк опсег на температура на екструдер. Произведува одлични резултати од 3Д печатење. Flash Forge 3 D-FFG-ABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна. Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot, Makergear, Solidoodle, Ultimaker и други 3Д печатари. Правење на помазно 3Д печатење и помалку проблеми со млазницата на екструдер. Филаментите имаат многу тесни толеранции и широк опсег на температура на екструдер. Произведува одлични резултати од 3Д печатење. Филаментот Black Flashforge ABS е направен со високо квалитетен ABS материјал за да се обезбеди непречено хранење и екструзија. Сите нишки Flash Forge се тестираат за да се минимизираат шансите за заглавување на екструдери. Филаментот ABS е компатибилен со сите печатачи на Flash Forge 3 D, како што е двојната екструзија на Creator Wood и Creator X / Pro Dual Extrusion.features : 1.75mm дијаметар на влакната компатибилен со Flash Forge 3 D печатари Фетари : 1,75мм дијаметар на филаментот компатибилен со Flashforge 3 D печатачи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне...

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 1464.00

ЈАС СЕУШТЕ ЖИВЕАМ СО МОИТЕ РОДИТЕЛИ модел отпечатен во кошулата Материјал Полиестер Мазна, Удобна и диш

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како