.

.

Попуст
Забавен експресен асортиман на свесност за виолетова лента

Забавен експресен асортиман на свесност за виолетова лента

DEN 2.67

Износот
Залиха

Овој асортиман ги содржи сите подароци што некогаш ви се потребни за настани за подигнување на свеста. Пополнете ги торбите за третман на вашите средства за прибирање финансиски средства, расфрлајте ги предметите на табелите како украси или предадете им на пријателите, семејството, студентите и соработниците за време на недела или месец на вашата кауза или месец за да донесете поддршка за здравствениот проблем најблизу до вашето срце. Масовно сет од 250 парчиња. Големините се разликуваат. Асортиманот може да варира. 13640367. 13640367. Сите подароци што би можеле да ги посакате. Пластични 250 единици. по единица) приближно. Асортиманот може да варира.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 1.67

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас Нежните линии, едноставни и с�

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед Силиконскиот ремен �

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 2348.48

EU Ro HS : Compliant ECCN (US) : EAR99 Part Stat: Active HTS : 8533.40.80.50 Type : Trimmer Resistance Value (Ohm) : 4.7 K Tolerance : 10% Maximum Voltage Rating (V) : 300 Power Rating (W) :

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 1.33

Компатибилен : Компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : Pen Pengaxy S23 S (со Bluetooth) со 4,096 нивоа на прити�

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив Покрив за заштитни