.

.

Попуст
Адидас унисекс-дете Терекс AX2R пешачење патека за трчање чевли

Адидас унисекс-дете Терекс AX2R пешачење патека за трчање чевли

DEN 840.16

Износот
Залиха

Направени во САД или увезени. Гума ѓон. Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на отворено. Детска специфична вклопување : лента за затворање на удобност над лентите за безбедно вклопување. Флексибилен горен : мек текстил горен со синтетички преклопувања за поддршка. Лесен амортизација : Ева Мидлоу нуди чекор-апсорбирање, трајна удобност. Outsole Traxion : Traxion Outsole го максимизира зафатот во сите правци со капаци дизајнирани за солиден терен. Облека на вашиот млад пешач во целосна удобност. Овие чевли со низок профил на адидас имаат каиш за затворање на удобност за безбедно, детско специфично вклопување. Јака од мрежи им дозволува на нозете да дишат, а надворешната страна на траксот го воздигнува зафат во сите правци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални Рамката е по�

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 303.84

It Мода И Нека Ви Посигурни.It Изработен Е Од Еластични Работни Панталони Женска Облека За Ситни Жени Плус

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�