.

.

Попуст
Светска рачка за моќност на јаглеродни влакна за Shimano Tranx Trinidad Torium ocea jigger и Daiwa Star Drag Saltiga Saltist Rillist

Светска рачка за моќност на јаглеродни влакна за Shimano Tranx Trinidad Torium ocea jigger и Daiwa Star Drag Saltiga Saltist

DEN 1.67

Износот
Залиха

Должина : 93мм (66мм/81мм од центарот на дупката). Копче : Тркалезна 39мм Ева Кноб. Материјал за рака : јаглеродни влакна. Тежина : 1.2oz. Компатибилни модели : видете Опис; Списокот е само за 1 рачка за напојување; Не е вклучена ролна. Должина : 93мм (66мм/81мм од центарот на дупката). Копче : Тркалезна 39мм Ева Кноб. Материјал за рака : јаглеродни влакна. Тежина : 1.2oz. Компатибилни модели : видете Опис; Списокот е само за 1 рачка за напојување; Не е вклучена ролна. Сметаат сите нови рачки на јаглеродни влакна во светот се силни, лесни и едноставно незаменливи! Издвоите се во толпата со оваа компактен, но сепак масна надградба, цело време ја подобрувате вашата моќ на вртење за да ви помогне да го слетате следниот улов. Опремено со 39мм тркалезно копче Ева, јаглеродни влакна и комплет за миење садови за лесна и лесна инсталација. Се вклопува и препорача за разни ролни за влечење и мамка за влечење на starвезди низ популарните брендови како што се Шимано, Даива, Квант и Пен. *Се применуваат исклучувања; Ве молиме, посегнете до нас пред да купите со бројот на моделот на вашиот ролна за да можеме да ја потврдиме компатибилноста.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.84

Карактеристики на производот : 1 Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привле�

DEN 2.00

100% големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : 100% големо хемиско влакно Овој материј�

DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 75.52

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1 / 4" до 7 7 / 8"...

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 1422.40

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно...

DEN 399.20

Сите метални дизајн Мазна површина за без напор монтирање Загарантиран фокус на бесконечност...

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 1524.80

63 ромпер Должина : 16.14 половината : 15,75 Возраст : 06 месеци 80 биста : 19,69 ракав : 10 Само миење на рацете.69 Полеч

DEN 390.40

Прилагодете ја секоја страна за безбедно вклопување и оптимален проток на воздух Единиците за назални �

DEN 3.33

Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија Ако не сте сигурни за големината, оставете ни порака

DEN 2.33

1 Многу погодно за враќање на оштетените навои, погодни за одржување на моторот и други автомобили 2 Пого

DEN 1276.80

Двојна странична дизајн Излегувајќи чистач : четката за шампон за туширање е и исушете, може да се измие

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон ова склопување на �

DEN 344.00

Многу жени доживуваат промени во градите со текот на времето, како што се тресење или губење на цврстина