.

.

Попуст
Gongju322 Куци Рачка 40cr Челик Удар Вежба Малку 6/8/10/12/14mm Завртка Брзо Промена Удар Вежба Малку Подобрување На Домот

Gongju322 Куци Рачка 40cr Челик Удар Вежба Малку 6/8/10/12/14mm Завртка Брзо Промена Удар Вежба Малку Подобрување На Домот

DEN 1449.60

Износот
Залиха

Таа има докажана способност и издржливост. (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве молиме изберете ја вистинската големина што ја сакате). Блејд Телесно : Карбид. Ве молиме дозволете грешка од 1-2мм поради рачно мерење. Ве молиме да се направи неспорен не ви пречи пред да понудите. Големина : 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм. бренд име : Seewoodsdespress : Квадратни Рачка 40cr Челик Удар Вежба Bit6/8/10/12/14mmscrew Брза Промена Влијание Вежба Bit Specification : Вежба Тело Реално : 40cr челична должина : 140-150mmquanty : 1pc Uses : да се справи со висока цврстина и високи тули објекти, како што се : бетонски ѕид од тули камен гранит плочки.Забелешка : живоста може да има различна како дисплеј на разликата, ве молиме разберете.

Декларираните карактеристики

Drill Body Real:
40Cr steel
Length:
140-150mm
Quantity:
1pc
Uses:
to deal with high hardness and high brickly objects, such as
Notice:
The vividness may have different as the difference display, pls understand. :
Поврзани производи
DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 190.40

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни епошта.16 инчи ● Платформа

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 143.84

Срце Почетна Ѓердан Писмо Приврзок Азбука аЗ нерѓосувачки челик ѓердан за жени почетна Приврзоци Женск

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повле�

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube �